• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 44 diena, Budraičiai, 11 stotelė

Vakar vakare klausėmės įdomių Mokytojo paskaitų apie dvasinį kelią, jo esmę, mūsų kelionės “Svajonių kelias” koncepciją ir prasmę.

“Pagalvok, ką norėtum daryti, jei neturėtum darbo, būtum laisvas? Jei būtų išeiginė diena? Jei turėtum atostogas? Jei būtum vaikas ir tau nereikėtų nieko daryti? Čia ir yra tavo esmė, tavo ašis.. Va, ir daryk tai. ” Lev Bechakas

Daugiau galite išgirsti čia:

 

Kiekvieną dieną pas mus vyksta traukinuko praktika. Vakar vakare oras buvo geras ir visi žingsniavome į lauką. Stadione, kur kuriamas labirintas, mokėmės judėti porose, po to susijungėme į vientisą traukinį ir ilgą laiką judėjome labirinto takais. Praktikos pabaigoje grįžome į mokyklos fojė ir ten užsukę kelis stiprius ratus išsisklaidėme. Po praktikos visų skruostai buvo sveikai įraudę, jautėmės kupini jėgų ir įspūdžių :)

 

Vasaros seminaras žavus dar ir tuo, kad visi daug laiko leidžia lauke. Tytuvėnai turi net tris ežerus, šalia kurių yra daug tvarkingai įrengtų maudyklių (paplūdimių). Laisvu laiku, kad ir kur nuvažiuotume, visur susitinkame savus :)  Šiandien prie Giliaus ežero sutikome kelis maudynių entuziastus, kurie, net ir pučiant stipriam vėjui, pliuškenosi vandenyje :)

 

Tuo tarpu mokyklos salėje Diana vedė mankštelę, kurios metu daug dėmesio skyrė kūno sąnarių sušildymui ir aktyvavimui. Tuo pačiu metu koridoriuje susirinkęs būrys vyrų ir ne tik :) stebėjo futbolo rungtynes. Šiandien dėl 3-4 vietų varžėsi Belgų ir Anglijos futbolo rinktinės. Mūsų sirgaliai palaikė skirtingas komandas, todėl po kiekvieno įvarčio girdėjosi nusivilimo ir džiaugsmo šūksniai vienu metu :) Sveikiname Belgiją ir jos sirgalius laimėjus bronzos medalį! :)

 

Visus atvykusius į seminarą norime pakviesti į “Ku Kavinę”! Jau kelis seminarus džiaugiamės puikiai funkcionuojančia ir nuolat savo asortimentą papildančia kavine :) Kaip pasakoja kavinės įkūrėjos, meniu ašis – tai mišrainė, ruošiama pagal Mokytojo receptą. Norintiems pajusti, kas Mokytojui skanu, kviečiame paragauti :)

Kavinė didžiuojasi savo sveikuoliškais žaliaisiais kokteiliais, kurių sudėtyje rasite visą puokštę vitaminų, taip pat itališkais natūraliais iš įvairių riešutų pagamintais saldainiais, kurių dalis yra be cukraus. Tuo tarpu vaikai dažnai užsuka į kavinę pasimėgauti savo mylimiausiu patiekalu – želė, kuri patiekiama su plakta grietinėle arba ledais.

Sezono naujiena – pieniškas ledų kokteilis! O visiems smaližiams rekomenduojame paragauti mūsų pripažintą Jūratės tinginį! :)

 

Mes esame:

 

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: