• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 45 diena, Budraičiai, 11 stotelė

Seminaro pradžios prisiminimai. Paskaita apie žmogaus sąmonės plėtrą:

Vakar tęsėsi labirinto statymo praktika salėje su Mokytoju. Pirmasis buvo Natali (ožiaragio) traukinys, kuris vaikščiojo pagal naują schemą.  Traukinukas keliaudamas išorine linija, iš pradžių po visą perimetrą išsiskirstydavo, palikdamas kiekvieną narį savo pozicijoje, t.y. prie savų skaičių. Po to visi ritmingai, savo išskaičiuotais žingsniais turėjo sueiti į centrą, į traukinuką ir sustoti į savo vietas. Tai buvo gana sudėtinga užduotis, nes dalyviams suktis galima buvo tik į dešinę ir einantis žmogus turėjo nedaryti stačių kampų. Mokytojas prašė įsivaizduoti apskritimus ir keliauti jų kraštinėmis, lyg orbitomis, kol jos atneš į tinkamą tašką.

Vėliau prisijungė Manto (vėžio) traukinys ir ėjo priešingai, iš centre esančio traukinio visi išsiskirstydavo į savo pozicijas, kaip vėduoklė ir išorinėje linijoje susiformuodavo traukinys iš naujo.

Vaikščiojimo schema buvo tobulinama ir šlifuojama, kol galiausiai žygiuotojų gretas papildė bene visos salėje buvusios mergelės! Mokytojas džiaugėsi pasiektu rezultatu ir siūlė jau rytoj pradėti judėti lauke esančiame labirinte.

 

Pas mus seminare atsirado jauki meninė erdvė, kurią sukūrė Orinta ir Antonas. Vakar jie patyrė didžiulę įkvėpimo bangą, kurios rezultate per 2 valandas gimė du nauji paveikslai! Atlikėjai džiaugėsi, kad tapymo procesas buvo unikalus ir užburiantis, mat skambėjo muzika, jie šoko, tapė ir taškė dažus :) Orinta teigė, kad proceso metu pajuto, kaip galima išsilaisvinti per kūrybą. Ji nutapė Antoną tarp vandens bangų. Kaip autorė teigė, Antonas šį seminarą yra labai vandeningas, su juo gera bendrauti ir norisi kažką kartu veikti, komunikuoti :)

 

Tuo tarpu Antonas nutapė didžiulį moters paveikslą. Turintis žvitresnę akį žiūrovas, gal atpažins kas ji :)

Meninėje erdvėje Antonas pakabino dar vieną savo  sukurtą paveikslą  “Angelai”. Šį kūrinį sukurti įkvėpė patirtas artimų sielų susitikimas. Kaip autorius teigė, tai ta akimirka, kai sutinki žmogų ir supranti, kad laukei jo visą gyvenimą. Paveikslas užburia jaukumu, subtilumu ir meile :)

 

Vasaros seminaras tradiciškai išpuola vėžio zodiako ženkle. Aktyvusis Vitalijus savo gimtadienio proga norėjo visus pavaišinti desertu. Slapčia suorganizavo vėžiukus vyrus ir per pertraukėlę visus mus pavaišino. Salėje tvyrojo džiugi ir saldi atmosfera :) Ne veltui vėžio zodiako ženklo buveinė yra mėnulis – santykių, malonumų planeta. Mokytojas negailėjo gražių žodžių Vitalijui už jo gerą širdį, aktyvumą, norą visur ir visada prisidėti ir padėti :)

 

Šiandien vaikai turėjo užsiėmimą, kurio metu lavino fantaziją piešdami pasaulio žemėlapį ir atvaizduodami šalis, kuriose yra keliavę. Tai nunešė visus į prisiminimų šalį… :)

 

Mes esame:

 

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: