• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 46 diena, Budraičiai, 11 stotelė

Seminaras jau perėjo į antrą pusę, liko savaitė… Intensyviai dirbame ties labirinto projektu. Vakar visi seminare dalyvaujantys žmonės susirinko į salę. Reikėjo suformuoti 3-4 traukinius, vedamus vėžių berniukų ir vieną pagalbinį, kuris turėjo palaikyti ritmą. Pagrindinį traukinį vedė Andrius, kuriame susirinko žmonės iki tol dalyvavę labirinto formavimo struktūrinėse praktikose. Antrąjį ir trečiajį traukinius vedė Edvinas ir Vitalijus. Šie traukiniai buvo surinkti analogiška zodiako ženklų tvarka. Truputį apšilę salėje, traukinukai išėjo į stadioną. Lauke labirinto mastelis buvo gerokai didesnis, nei salėje, tad pirmieji ėjimo ratai pareikalavo nemažai dalyvių ištvermės. Stovintiems traukinio gale pradžioje teko pabėgioti aplink stadioną :) Po truputuką vis geriau ir geriau skaičiavome žingsnius ir derinomės. Pradėjus temti praktiką baigėme. Tuomet visi vienu traukinuku grįžome į vidinį kiemelį ir išsibėgiojome – kas po dušu, kas nusiplauti kojas, kas užkąsti :)

 

Vakar mūsų kūrybingoji Eglė puošė valgyklą. Sėdėdama viena salėje meditatyviai dėliojo įvairiaspalves gėlytes ir taip kūrė nuostabias kompozicijas. Dabar kiekvieną dieną valgydami dienos patiekalus galime džiaugtis sukurtu unikaliu grožiu.

 

Šiandien kartu su Deimante keliavome į pažintinę ekskursiją po Tytuvėnų vienuolyną ir bažnyčią. Čia mus pasitiko darbuotojas apsirengęs abitu, kuris labai draugiškai ir įdomiai pasakojo apie vienuolyno istoriją, vienuolių gyvenimą, maldą, pastato architektūrą bei tapybą. Vaikščiodami vienuolyno koridoriais mintimis nusikėlėme į bernardinų vienuolių gyvenimo laikmetį, bandėme suvokti jų kasdienybę ir pasaulėžiūrą.

Kelionės akimirkos:

 

Vaikų kambaryje taip pat buvo paminėta, kad seminaras jau įpusėjo.  Susirinkę vaikai pasidalino įspūdžiais, mintimis, prabėgusio laiko prisiminimais. Seminaro metu vaikai skatinami aktyviai dalyvauti įvairiose veiklose. Jie renka lipdukus už idėjas, pagalbą seminare, tvarkymąsi.

 

Šį kartą pats aktyviausias pagalbininkas ir daugiausiai gerų darbų atlikęs vaikas buvo Dovydas :)

 

Mes esame:

 

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: