• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.07.20
Seminaras
Apie proto higieną
2022.07.20
Seminaras
Sėkmė ir planavimas
2022.07.20
Seminaras
Ką žaidime reiškia švęsti sėkmę

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 48 diena, Budraičiai, 11 stotelė

Šiandien mus labai lepino saulė ir karštis. Daugelis išsivažinėjo prie ežerų, kur vanduo buvo ypač šiltas! Maudynės, bendravimas, vaisiai ir užkandžiai subūrė jogiukus prie maudyklių :)

 

Dienos metu Larisa vedė asanas, kurios daugiausia buvo skirtos kūno balanso palaikymui, raumenų tempimui ir ištvermei. Tai buvo nemenkas išbandymas naujokams :)

 

Kiti keliavo į baidarių žygį kartu su Deimante. Trasa prasidėjo nuo Lyduvėnų tilto, kuris garsėja, kaip aukščiausias ir ilgiausias tiltas Lietuvoje. Virš mūsų galvų  prapuškavus krovininiam traukiniui, sulipome  į baidares ir ėmėme plaukti Dubysos upe. Tai buvo nuotaikingas, ramus ir kupinas pozityvo plaukimas. Daug maudėmės, deginomės, plepėjome ir net ragavome Vitalijaus atneštą nealkoholinį šampaną :)

 

Šiandien toliau praktikavomės  labirinte. Du traukiniai, vedami Andriaus ir Vitalijaus, žingsniavo jau gerai pažįstamais takeliais. Norime pasidžiaugti, kad šiandien sekėsi tiksliai ir sėkmingai vaikščioti pagal suplanuotą labirinto schemą!

 

Į praktikos pabaigą visi susijungėme į vieną didelį traukinį ir atžingsniavome į vidinį kiemą. Čia mus pasitiko Giedrius, kuris kūreno laužą ir žarijose kepė bulves.  Visi buvo pakviesti paragauti bulvyčių su kastiniu arba sviestu. Skambant muzikai pasistiprinome ir atgavome jėgas :)

 

Mes esame:

 

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: