• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 49 diena, Budraičiai, 11 stotelė

Energingą mankštą šiandien vedė Dovilė. Po mankštos visi jautė, jog prisipildė daug gerų emocijų, todėl norėjosi atsidėkoti ir apsikabinti :)

 

Pas mus seminare turime galimybę atsipalaiduoti profesionalaus kinezeterapeuto Tado rankose :) Įsikūręs antro aukšto kambaryje jis kasdien 4 laiminguosius pradžiugina savo masažais :) Galima rinktis nugaros gydomąjį arba atpalaiduojamąjį masažą, taip pat pasikonsultuoti  dėl laikysenos korekcijos, atlikti traumų reabilitaciją  bei pasitarti sporto ir sveikatingumo klausimais :)  Už masažus ir konsultacijas gaunamos lėšos skiriamos ašramo veiklai.

 

Kiekvieną dieną seminare veikia “Greeno” produkcijos parduotuvėlė, kurioje galite įsigyti kokybiškų plaukų šampūnų, kondicionierių, kaukių ir kūno priežiūros priemonių. Paskutinės naujienos – tai “Moni” plaukų kaukė, kurios sudėtyje naudojamas “geišų” aliejus, kūno muilas, kuriuo galima prausti net veidą ir šilkinis kūno aliejus, kuris puikiai drėkina ir maitina odą. Kaip pasakoja viena iš “Greeno” įkūrėjų Olga, pagrindinė salono idėja – tai noras dalintis kokybiškais, natūraliais produktais, kuriuose nėra cheminių priedų, mat jie kaupiasi mūsų kūne ir kenkia organizmui. Olga pasakoja, jog didžiausia siekiamybė, kad vartotojas taptų sąmoningas, rinkdamasis priemones  skaitytų etiketes ir nepasiduotų reklamos įtakai.  Žaloti nebegalima sveikatinti. Kur kablelį dėsite jūs? :)

 

Vakare tradiciškai rinkomės į traukinukus ir keliavome į stadioną toliau piešti labirinto schemą. Šiandien sekėsi labai gerai ir du traukiniai atliko net 40 tikslių ratų. Vakarykštis pasiekimas yra 30, tad pagal visus paskaičiavimus mums liko dar 20 kartų suvaikščioti tikslią schemą ir vėžio linija labirinte bus baigta.  Šiandien startavo naujas Ramūno (avino) traukinukas, kuris atliko pirmuosius vaikščiojimo savo trajektorija bandymus.

 

Mes esame:

 

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: