• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.04.17
Seminaras
Apie grožį
2022.04.29
Ришон-ле-Цион
Практики с мячиками. Теория. 2 часть
2022.04.29
Ришон-ле-Цион
Практики с мячиками. Теория. 1 часть

Tvarkaraštis

Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 50 diena, Budraičiai, 11 stotelė

Ryte koridoriuje mus pasitiko atklydęs mažas katinukas. Jis buvo drąsus ir labai meilus. Pradžioje vienas žaidė  su mūsų šlepetėmis, o po praktikos buvo apsuptas žmonių  švelnumu ir prisilietimais :)

 

Dienos metu didžiulė kompanija išlėkė prie ežero. Čia visi maudėmės, šokinėjome nuo bokštelio, valgėme arbūzą, daug juokėmės ir kvailiojome :) Džiaugiamės, kad šiais metais Lietuvoje tikra karšta vasara!

 

Traukinukų praktika šiandien sekėsi ypač gerai! Vėžių traukinukai sėkmingai įveikė likusius 20 labirinto ratų ir dar papildomus šešis, kad užtvirtinti :) Taigi vėžių traukinukų darbas labirinte baigtas! :)

Kadangi šiandien į seminarą sugužėjo daugiau žmonių, pavyko suformuoti du avinų vedamus traukinius :) Jų vedliai buvo Ramūnas ir Irmantas. Jie keliavo kita labirinto schemos linija nei vėžių vedami traukiniai ir jų greitis buvo šiek tiek didesnis. Praktikos metu turėjome vieną papildomą traukinuką, kurio priekyje stovėjo taipogi po avino ženklu gimęs Antonas. Šio traukinio pagrindinė funkcija buvo palaikyti ritmą ir duoti atramą funkcionuojantiems traukiniams.

Nedalyvavę šioje praktikoje rūpinosi mumis kaip tik galėjo: pastatė stalus su vandeniu, vaišino juodu šokoladu ir palaikė gerą nuotaiką :)

 

Mes esame:

 

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: