• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 51 diena, Budraičiai, 11 stotelė

Vakar vakare, prieš pat Svetos išvykimą, klausėmės unikalaus jos bardų koncerto. Jo metu skambėjo netikėčiausios dainos, dedikuotos skirtingiems žmonėms. Visa salė džiaugėsi ir graudinosi vienu metu. Ačiū Svetai už dainas, kurios virpina mūsų širdis :)

 

Vakar buvo priešpaskutinė seminaro diena, tad jau jaučiama atsisveikinimo nuotaika… Mokytojas informavo, kad mūsų seminarinė salė, kurioje praėjo beveik keturiasdešimt seminarų, ruošiama remontui. Mūsų laukia pokyčiai.  Buvo pasakyta, kad taip vyksta todėl, kad mes, lyg medžiai, neišleistume šaknų ir neprisirištume prie žemės, nes tiems, kas neturi šaknų išauga rankos, kojos, sparnai :)

Tad po šio seminaro turėsime sutvarkyti salę ir viską nurinkti.  Mokytojas siūlė, dar kartelį pažvelgti į mūsų nepakartojamą medį, astrologinius vartus, horoskopo ženklų ir planetų namelį. Per bendrą judesio meditaciją turėjome prisiminti akimirkas, praleistas šioje salėje, savo pirmą seminarą joje, visus įvykius, vietas, potyrius, skausmus ir džiaugsmus. Užsisuko stiprus prisiminimų srautas virtęs didžiuliu bendro džiaugsmo gūsiu. Iš salės visi keliavo su šypsenomis ir šlapi iki paskutinio drabužio siūlelio :)

 

Dienos metu didžiulė mūsų jogiukų kompanija mėgavosi saulės spinduliais prie Bridvaišio ežero :)

 

Šiek tiek vėliau vyko mankštos ir žaidimai kartu su Mindaugu. Atlikę apšilimą žmonės sėdo į ratuką ir žaidė protinius žaidimus. Vienas jų, tai “musė kube”. Jo  metu reikia judinti musę: į priekį, dešinę, kairę, viršų, apačią, atgal, taip kad ji neišskristų iš kubo ribų. Ši praktika pagerina proto koncentraciją, laviną vaizduotę, didina žmogaus pastabumą. Po žaidimų Mindaugas visus išjudino dar vienu intensyviu apšilimu, kurio metu kiekvienas pratimas buvo derinamas su kvėpavimu.

 

Mūsų seminarinėje erdvėje visi atvykusieji gali įsigyti jogos mokyklos firminių maikučių. Jas siūna mūsų nagingoji Kristina. Savo karjerą ji pradėjo siūdama vaikiškus drabužius, o dabar siūna drabužius ir suaugusiems  bei kuruoja jogos mokyklos drabužių veiklą. Parduotuvėlėje galite įsigyti maikučių, sportinių kelnių bei naujai atsiradusių tunikų/suknelių :)

 

Dienos metu taip pat vyko Karolinos vedama meditacinė praktika su piešimu. Pradžioje dalyviai kartu su judesiu atliko kvėpavimo pratimus, kad geriau atpalaiduotų kūną. Paskui klausėsi meditacinės dubenėlių muzikos, kad atpalaiduotų protą. Po to sekė pasiūlymas kiekvienam nupiešti arba užrašyti savo patirtų pojūčių, suvokimų reziumė. Kitame etape piešiniai keliavo ratu ir kiekvienas galėjo palikti “dovaną” kitų dalyvių lapuose :)

 

O prie paradinio įėjimo vyko improvizuotas muzikinis pasisėdėjimas. Skambėjo lietuviškos dainos ir džiugesio šūksniai. Taip gera, gyva ir smagu būti kartu :)

 

Mes esame:

 

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: