• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 52 diena, Budraičiai, 11 stotelė

Paskutinė seminaro para prasidėjo nuo “Dainų vakaro”. Jau atsiradusi tradicija paskutinę vasaros seminaro dieną surengti mūsų mokyklos talentų koncertą. Šį kartą scenoje pasirodė Laura su daina “Dream a little dream of me”, po to operinio dainavimo atstovai Erikas su Egle, kuriems pritarė pulkas žavių mūsų dainorėlių.

 

Po koncerto tęsėme seminarines praktikas. Jų metu sprendėme iškilusius bendravimo konfliktus, mokėmės suprasti vienas kitą ir užmegzti darnius santykius. Po užsiėmimų dalinomės viso praėjusio seminaro įspūdžiais. Daugiausiai patirčių žmonės įgijo labirinto statymo bei traukinukų praktikų metu, kurios labai mus suartino ir suvienijo. Žmonės dalinosi, kad šį seminarą buvo labai ryškus kūrėjo vedimas, daugelis akcentavo, kad stiprių suvokimų patyrė kalbėdami su mūsų Mokytoju ir jo pamokymai praplėtė žmonių matymą bei savęs paties ir pasaulio supratimą.

Išaušus rytuj didžioji dalis jogiukų pradėjo ruoštis kelionei namo. Žmonės krovėsi lagaminus, tvarkėsi kambarius, o dalis išvykstančių nulėkė prie ežero atsigaivinti. Vieni su kitais atsisveikinome ant Giliaus ežero lieptelio. Tiek laiko praleidus kartu, išgyvenus tiek daug įvairių gyvenimo akimirkų apima tuštumos jausmas išlydint draugus.  Juk būdami kartu jaučiamės, kaip viena didelė šeima :)

 

Visą dieną ir vakarą seminarinėje erdvėje vyksta tvarkymosi darbai. Turime išnešti visus daiktus, nuimti dekoracijas, išvalyti erdves, mat salė bus remontuojama. Visi esantys geranoriškai prisijungė ir kartu draugiškai tvarko erdvę :)

 

Mes esame:

 

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: