• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 53 diena, Budraičiai, 11 stotelė

Vakar vakare nurinkus dekoracijas, sudėliojus aparatūrą, surinkus ir sunešiojus ant scenos esančius rakandus, sėdome prie bendro stalo ir gerdami arbatą šnekučiavomės apie mūsų atėjimą į jogos mokyklą, apie mūsų pirmus įspūdžius ir žingsnius joje. Buvo daug juoko ir bendrų prisiminimų :)
Saulei nusileidus Vitalijus sukūrė laužą vidiniame kieme, prie kurio susirinkome pasėdėti. Čia mums buvo paruošta vakarienė: keptos lauže bulvės su sviestuku ir druskyte, arbata su sausainiais ir šokoladu. Oi, tas Vitalijus! Nuolat džiugina mus savo dėmesiu :)  Pasisėdėjimas virto pasitarimu, kur toliau keliausime. Po to dalis nuėjo miegoti, dalis ėmė toliau darbuotis salėje.
Labai labai norime padėkoti visiems prisidėjusiems prie salės tvarkymo darbų! Ypatingai dėkojame pasilikusiems ir paskutines savo jėgas atidavusiems Ramūnui, Editai, Robertui, Artūrui, Vitalijui, Danutei, Giedrei, Tadui bei Viktorijai ir Karolinai. Visi prisidėjo kas kuo galėjo :)

 

Valgydami Giedrės ruoštus pusryčius palaipsniui perėjome prie  prasmingo pokalbio. Visi išsakė savo nuomones, išklausė vieni kitus. Priėjome prie bendros išvados, kad trūksta tarpusavio komunikacijos, aiškių signalų organizuojant mūsų ūkinę veiklą. Prie diskusijos prisijungė Mokytojas ir sudėliojo taškus ant “i”. Pokalbis sukėlė daug emocijų, po kurių, kupini jėgų, puolėme toliau tvarkyti salę.
Kol dalis žmonių tvarkė salę, kiti sukosi virtuvėje ir gamino vakarienę. Šiandien prie maisto ruošimo prisidėjo bene skaniausiai vištieną kepantis Tadas :)

 

Mes esame:

 

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: