• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 55 diena, Šaltinėnai, 12 stotelė

Šiandien diena prasidėjo nuo karštos saulės ir malonių deginimosi procedūrų merginų kompanijoje :)

 

Labai džiaugiamės, jog sulaukėme svečių :) Vakar vėlai vakare atvyko Agnija, na o šiandien važiuodama pro šalį užsuko Jūratė su savo vyru bei pas mus nakvynei apsistojo Akvilė.

Visus norinčius pas mus atvykti kviečiame kreiptis į Deimantę, telefonu +37060923927. Ji pasistengs jums padėti ir patarti :)

 

Didesniam svečių komfortui stovyklavietėje atsirado praustuvė, buvo iškastas bendro naudojimo tualetas ir pastatyta poilsio palapinė, kurioje galima ilsėtis, skaityti, medituoti ar tiesiog vieniems su kitais bendrauti.

 

Dienos metu buvo visko. Justas surengė savo pirmą autorinį koncertą. Jam iš visos širdies pritarė dukra Radvilė :) Kiti darbavosi prie kompiuterių.

Vis daugiau atvykusių nori prisidėti ir palikti auką karavano palaikymui, todėl Lauryna pradėjo ruošti aukų dėžutę. Reda ilsėjosi ir mėgavosi tekančiu vandeniu, Andrius sportavo tinklinio aikštelėje, tuo tarpu vaikai žaidė įvairius stalo žaidimus, muzikavo.

 

Šiandienos akimirkos:

 

Mes esame čia:

Trumpas patikslinimas: važiuodami pas mus, navigacijoje pasirinkite Siponių kaimą, tuomet prie pat kaimo pamatysite 1 ženklą “stovyklavietė 400 m” (atkreipkite dėmesį, kad tai antrasis toks pats ženklas atkarpoje Nemajūnai – Siponys), sukite į kairę ir laikykitės dešinės (2 ženklas), kol privažiuosite 3  ženklą ir mūsų kemperiukus.

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas  – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

 

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: