• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 56 diena, Šaltinėnai, 12 stotelė

Ankstų rytą Mokytojas, Laura ir Deimantė pradėjo grybavimo sezoną! Eglynuose rado grybų, deja didelė jų dalis buvo sukirmiję. Atrodo, jog miškui trūksta lietaus, kad grybai pasipiltų, kaip iš gausybės rago.  Radome makavykų ir vos kelias ūmėdes. Visus šiuos grybus pasikepėme su šviežiomis bulvėmis vakarienei…:)

 

Po pusryčių dviem ekipažais išvažiavome į Birštoną. Čia išlydėjome Agniją ir išėjome pasižvalgyti po Birštoną kartu su Deimante. Centrinėje aikštėje suvalgę Beatos ledų užsukome prie Šv. Antano Paduviečio bažnyčios. Po to kojos mus nešte nunešė prie Kneipo tako, kurį apėjome basomis. Keliavome skirtingais paviršiais: kankorėžiais, akmenukais, rąstais, o pabaigoje dar atsivėsinome fontanėlyje. Po visų procedūrų pasijutome lyg spa salone atlikę pėdų masažą :)

Tuomet užlipome  ant Vytauto kalno, kur atsivėrė graži miesto panorama. Nusileidę nuo kalno apsilankėme naujai atidarytame mineralinio vandens kambaryje, kur ilsėdamiesi ant gultų turėjome galimybę kvėpuoti garuojantį mineralinį vandenį ir akimirką atsipūsti. Kelionę baigėme eidami promenada palei Nemuną ir žavėdamiesi Birštono miestelio gamta bei architektūra.

 

Tuo tarpu kiti likę stovykloje  džiaugėsi labai šiltu oru, gamino maistą, meditavo,  gėrė mėtų arbatą, maudėsi upėje, žaidė stalo žaidimus ir vis žavėjosi Lados gaminamais patiekalais :) Ji tokia išradinga virtuvėje! Bulvių košės likučius pavertė piemenėlių pyragu, avižinę košę – blyneliais, trapučiais, sausainiais…Šiandien iš kukurūzų dribsnių ir saulėgrąžų pagamino ypatingai skanius sausainius ! :)

Vakare pas mus atvažiavo didelė kompanija svečių ir maloniai mus nudžiugino. Gėrėme arbatą ir jaukiai šnekučiavomės… :)

 

Mes esame čia:

 

Trumpas patikslinimas: važiuodami pas mus, navigacijoje pasirinkite Siponių kaimą, tuomet prie pat kaimo pamatysite 1 ženklą “stovyklavietė 400 m” (atkreipkite dėmesį, kad tai antrasis toks pats ženklas atkarpoje Nemajūnai – Siponys), sukite į kairę ir laikykitės dešinės (2 ženklas), kol privažiuosite 3  ženklą ir mūsų kemperiukus.

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas  – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: