• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 57 diena, Šaltinėnai, 12 stotelė

Vakar vakare bene didžiausias būrys žmonių susėdo po liepa prie bendro stalo.  Vakarienės metu dalinomės idėjomis apie tolimesnes kelionės kryptis, kol Mokytojas bus išvykęs į Izraelį. Buvo pasiūlyti du pagrindiniai kelionių maršrutai. Pirmasis – kol Mokytojas grįš, vykti į Latviją, iki Kolkos rago, tuomet rugpjūčio 13 dieną atvykti su karavanu į Varšuvą, pasitikti Mokytoją ir toliau tęsti kelionę Lenkijoje. Antrasis – vykti į Latviją ir kai Mokytojas pats prie mūsų prisijungs, toliau tęsti kelionę šiaurėje. Kurį maršrutą pasirinksime dar neaišku. Jeigu seksite mūsų kelionės eigą, būtinai tai sužinosite :)

 

Šis rytas kai kuriems stovyklautojams buvo išties ankstyvas. Tik saulei patekėjus kartu su Mokytoju grybauti vyko Laura ir dvi mūsų žuvytės: Lauryna ir Silvija. Grįžę parvežė didžiulę pintinę įspūdžių ir šiek tiek grybų :) Laurynos rastą mažylį matote žemiau esančioje nuotraukoje. Tai grybukas  “embrionas” :)

 

Dienos metu visus iš namukų išviliojo skambantys gitaros garsai.  Mokytojas mažąja gitaryte tykiai skambino Bethoveno “Mėnesienos sonatą”.  Visus apėmė švelniai nostalgiška nuotaika ir vienybės jausmas. Gal dėl to, kad šiandien išlydime savo Mokytoją į Pažadėtąją Žemę. Džiaugiamės, kad jis ten vyksta neilgam :)

Dienos akimirkos:

 

Saulei leidžiantis Radvilė atsinešusi šiltą pledą įsirengė savo observatoriją, kad galėtų stebėti mėnulio užtemimą. Jinai pareiškė, kad nemiegos visą naktį ir lauks šio neeilinio įvykio. Tuo tarpu Laurai mėnulio užtemimas neatrodė labai aktualus, mat ji krovėsi daiktus ir ruošėsi kelionei :)

 

Linkime Mokytojui ir Laurai malonaus skrydžio, spalvotos kelionės ir daug daug pozityvių patyrimų, būnant kartu su mūsų temperamentingaisiais izraeliečiais :)

 

Mes esame čia:

 

Trumpas patikslinimas: važiuodami pas mus, navigacijoje pasirinkite Siponių kaimą, tuomet prie pat kaimo pamatysite 1 ženklą “stovyklavietė 400 m” (atkreipkite dėmesį, kad tai antrasis toks pats ženklas atkarpoje Nemajūnai – Siponys), sukite į kairę ir laikykitės dešinės (2 ženklas), kol privažiuosite 3  ženklą ir mūsų kemperiukus.

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas  – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: