• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 58 diena, Šaltinėnai, 12 stotelė

Šiandien diena buvo labai įvairi ir gausi įvykių :) Ryte Jolanta grįžo labai patenkinta, mat sėkmingai priregistravo namuką ir gavo naujus lietuviškus numerius. Pilna entuziazmo ji čiupo naujai įsigytą šepetį ir ėmė juo šveisti savo gyvenamą būstą. Prie jos prisijungė dukros ir anūkė :)

 

Šiandien mūsų karavaną paliko Lauryna, kuri prieš išvykdama spėjo papuošti mūsų Svajonių kelio aukų dėžutę išraiškingais paukštukų bei augalų siluetais. Džiaugiamės, kad jau turime mielą skrynelę gerų ir dosnių žmonių aukoms :)

 

Tuo tarpu vyrai dienos metu susėdo išgerti kavos. Smagiai  besišnekučiuodami sutarė, kad eis pjauti žolės. Aurimas sėdo traktoriui už vairo, o Justas pasiėmęs į rankas trimerį pjovė veją ten, kur traktorius privažiuoti negalėjo. Šaunu, kai darbas žmones vienija :)

 

Kasdien sulaukiame vis naujų svečių. Šiandien mus aplankė:

 

Šį sykį apsilankė ypatingas svečias, tai mūsų Tomas, kuris šiandien šventė savo gimtadienį! Jautėmės pagerbti, kad jubiliatas atvažiavo būtent pas mus ir surengė tikrą puotą :) Šį kartą Tomas mus vaišino “liulia” kebabais, kurie buvo itin skanūs! Vakarienės metu pajutome tikrą gruzinišką skonį.

Toliau sekė sveikinimai, apkabinimai, bučiniai, tortas su žvakutėmis ir paties jubiliato diriguojamas “ilgiausių metų”.   Tomai, dar sykį labai labai tave sveikiname ir džiaugiamės, kad tu esi! :)

 

Rytoj jau paliekame Nemuną ir keliaujame jūros link. Atsidėkodami Kristinai ir Aurimui už galimybę apsistoti jų žemėje, įteikėme kuklią dovanėlę neprilygstančią jų dosnumui, svetingumui ir rūpesčiui, kuriuo mus gaubė būnant čia. Dėkojame jums dar sykį! :)

 

Mes esame čia:

 

Trumpas patikslinimas: važiuodami pas mus, navigacijoje pasirinkite Siponių kaimą, tuomet prie pat kaimo pamatysite 1 ženklą “stovyklavietė 400 m” (atkreipkite dėmesį, kad tai antrasis toks pats ženklas atkarpoje Nemajūnai – Siponys), sukite į kairę ir laikykitės dešinės (2 ženklas), kol privažiuosite 3  ženklą ir mūsų kemperiukus.

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas  – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia –  SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: