• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS: 60 diena, Kintai, 7 stotelė

Lengvai ir nuotaikingai prasidėjęs savaitgalis tęsiasi, toliau vyksta žmonių kaita – vieni atvažiuoja, kiti nepastebimai išvyksta.

 

Dienos metu žmonės skirtingai leidžia laiką ir tik bendras vakarienės stalas suburia daugumą į vieną ratelį.

 

Palyginus su kelionės pradžia, praleista atokioje Estijos saloje, sugrįžus į Lietuvą, viskas apsisuko 180 laipsnių kampu – jei Estijoje,  savo uždarame keliautojų ratelyje, jautėmės tikrai kaip negyvenamoje saloje, tai dabar gyvename nuolatiniame žmonių sraute, ir tai iš tiesų labai smagu. Daugiau žmonių, daugiau skirtingų pomėgių,  daugiau įvairaus bendravimo – tiek svečiai tiek ir mes, “vietiniai” SVAJONIŲ KELIO gyventojai, patiriame naujų smagių akimirkų.

Pavyzdžiui, šį savaitgalį pas mus  besisvečiuojantis Tadas, ne tik pats prigaudė žuvies, bet ir savo profesionaliu pavyzdžiu pamokė mūsų žvejus kaip galimą kitaip išdarinėti žuvį, kaip išvirti tobulą žuvienę, kaip iškepti traškius ešeriukus. Tikro žvejo pavyzdys!!!

 

Ši vakarienė tapo tikra žuvies patiekalų puota,  kurios įkvėpti mūsų žvejai vėl patraukė ant pamėgto tiltelio užmesti meškeres.

 

Na, o praėjusią dieną, kaip jau tapo įprastą, užbaigia jaukūs mergaičių pasivaikščiojimai ir azartiški žaidimai nameliuose.

 

 

Tekstas / Silvija
Nuotraukos / Akvilė, Margarita, Dovilė, Jelena, Tomas, Silvija