• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 60 diena, Liepoja,13 stotelė

Šiandien V ekipažo merginos dūmė į autoservisą tvarkytis mašinos. Sužavėjusios automechanikus automobilį susitvarkė nemokamai :) Vėliau dauguma stovyklautojų išvyko pasivaikščioti po Liepojos centrą. Dalis keliavo savarankiškai, kiti prisijungė prie informacinio centro organizuojamos ekskursijos ir su vietine latve Irisa apėjo įdomiausias Liepojos vietas. Lankėme rožių aikštę, Petro turgų, Šv. Onos ir Šv. Juozapo bažnyčias, “Didžiojo gintaro” koncertų salę, grožėjomės architekto P. M. Berči architektūriniais jugendo stiliaus pastatais.

 

Po karštos vasaros dienos norėjosi atsigaivinti, tad nulėkėme į centrinį Liepojos paplūdimį. Čia mus pasitiko didingai baltu smėliu vaikščiojančios žuvėdros ir pulkas saule besimėgaujančių poilsiautojų. Pasišildę ant saulutės, pasipliuškenome jūroje ir keliavome atgal į savo jaukią stovyklavietę.

 

Po vakarienės keliavome palydėti saulės. Jaukiai susėdome ant pledukų, išgėrėme žolelių arbatos, aptarėme tolimesnės kelionės planus ir nuoširdžiai prisijuokėme :)

 

Mes esame:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: