• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS: 61 diena, Kintai, 7 stotelė

Atpalaiduojančios Larisos jogos asanos, rytmetinis pasivaikščiojimas po Kintų miestelį – taip ramiai prasidėjo sekmadienio rytas ir tikrai nebuvo galima nuspėti kokie emocijų fejerverkai dar laukia mūsų šią dieną.

 

Viskas prasidėjo nuo žinios apie Tomo gimtadienį. Sujudimas stovykloje prasidėjo jau nuo pavakario – kas padėjo ruošti šventinę aplinką ir vakarienę, kas tyliai rūpinosi kuo pradžiuginti sukaktuvininką. Žinoma, virtuvės orkestrui su malonumu dirigavo pats Tomas, kaip vėliau jis prisipažino, kad gaminti maistą ir vaišinti žmones jam tikras džiaugsmas. Vaišės tikrai buvo gardžios visomis prasmėmis – AČIŪ Tomui !!!

 

Toliau, kaip įprasta gimtadienio šventėse – tortas, sveikinimai, dovanos, apsikabinimai ir kaip nelabai įprasta – autorinis eilėraštis skirtas gimtadienio sukaktuvininkui, tai talentingosios Jelenos dovana Tomui.

 

Ir šventės kulminacija – šlapių marškinėlių šokiai !!!

 

Taip nuotaikingai užbaigėme savaitgalį ir tuo pačiu viešnagę Kintuose, rytoj planuojame pervažiuoti į jau pamėgtą Latvijos pajūrio stovyklą Gipkoje. Tad sekančios mūsų naujienos turėtų pasiekti jus jau iš kaimyninės Latvijos.

 

Tekstas / Silvija
Nuotraukos ir Video / Dovilė, Silvija