• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 61 diena, Liepoja, 13 stotelė

Šį rytą pusryčiavome gamtos apsuptyje. Mus supo ne tik medžiai, bet ir širšės :)
Sulaukėme dar nesilankiusio pas mus svečio – Margaritos! Ji, kaip visada, į kolektyvą įnešė savo energijos, šypsenos ir spalvų :)
Dienos metu Silva su Deimante  išvyko ieškoti naujų karavano apsistojimo vietų. Jos važiavo miško takais tarp Liepojos ir Pavilostos. Rado kelias jaukias apsistojimo vietas su tuščiais balto smėlio paplūdimiais.
Tuo tarpu didžioji dalis mūsų kompanijos išvyko į Pavilostos miestelį, kur vaikštinėjo tykiomis miestelio gatvėmis,  aplankė pajūrį, gerėjosi apylinkių vaizdais atsiveriančiais iš apžvalgos bokšto ir, žinoma, nepraleido progos pasimėgauti kavinėje :)
Į stovyklą visi grįžome beveik tuo pačiu metu. Buvome išalkę ir pilni įspūdžių. Dabar skubame sėsti prie vakarienės stalo jais pasidalinti.

Mes esame:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: