• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 62 diena, Liepoja – Ziemupe, 40 km

Šiandien vėl esame kelyje. Nors ir labai jau susigyvenome su Liepojos paplūdimiu, bet  vidinis “keliautojas” kviečia judėti ir aplankyti naujų vietų, pamatyti naujų vaizdų. Atvykome į Ziemupe. Kelias buvo netolimas ir kelionė neprailgo. Kelis kilometrus važiavome žvyrkeliu, tad atvykę į vietą radome „staigmenų“ :) Tai yra nukritusių radiatorių, išvartytų spintų, iškritusių lentynų bei žaliuzių…:)

Įsikūrėme miške prie pat jūros, tiesiai ant kelio! Juokinga, nes tiesiogine to žodžio prasme, net ir miegodami būsime kelyje :)

 

Nusileidus nuo nedidelio skardžio atsivėrė erdvus balto smėlio paplūdimys. Jūra čia švari ir labai šilta :) Pastatę namelius visi suskubome į pliažą išsimaudyti ir atsivėsinti. Po to čia pat susėdome ir surengėme trumpą susirinkimą, kurio metu aptarėme tolimesnius mūsų kelionės planus. Vėliau grįžę prie namelių labai operatyviai pasigaminome vakarienę.

Atslinkus vakarui didžioji dalis iškeliavo prie jūros – kas išsimaudyti, kas atsisveikinti su saule, kas pažaisti speedminton’ą.

Šiandienos akimirkos:

 

Mes esame čia:

Orientyras atvykstantiems – Važiuoti iki Ziemupe kaimelio, pravažiavus  “Ziemupe” gyvenvietės ženklą, pervažiuoti tiltuką per upelį ir iš karto sukti į kairėje pusėje esantį keliuką, toliau važiuoti tuo keliuku tiesiai kol pamatysite kemperiukus :)

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: