• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS: 63 diena, Gipka, 8 stotelė

Sveika Gipka!!! Beveik po dviejų mėnesių kelionės mes vėl “Rojuje” –  dažnai taip vadiname vieną iš mūsų mėgstamiausių Latvijos stovyklų, esančią netoli Rojos miestelio.

 

Kol kas čia siaučia nebūdingi šiai vietai vėjai, griaunantys mūsų įprastas užuovėjos konstrukcijas, tad pirmąją  dieną tobulinome mūsų laikinus statinius.  Norisi įsikurti patogiai ir jaukiai, nes čia planuojame pabūti mažiausiai tris savaites.

Praėjusį sezoną Gipkos miškai stebino grybais ir uogomis, tad tik atvykus, azartiškiausi grybautojai tuoj išskubėjo į  žvalgybą. Po keletos valandų grybavimo, parnešta gera sauja gražuolių voveraičių pastebimai pagardino verdamą sriubą ir sustiprino laukimo azartą, kad grybų sezonas jau tuoj, tuoj prasidės!!!

 

Žvejai, deja, šiandien dar nespėjo pagauti “kablio”, bet tai su kaupu kompensavo palankus vėjas kaitavimo pamokoms, visi norintys įvaldyti jėgos aitvarus ar tiesiog pasikrauti šėlstančios jūros energijos leido laiką paplūdimyje.

Taip nepastebimai prabėgos dar viena nepakartojama diena, o vakaro saulėlydis tarytum raminamieji, išlygina visus dienos “bangavimus”, harmonizuoja emocijas, jausmus ir mintis.

 

 

Straipsnį paruošė Silvija