• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 64 diena, Ulmale, 15 stotelė

Šiandien pas mus poilsio diena. Kam teko pas mus bent kelias dienas ilsėtis tikrai supras, kad ne taip dažnai mes čia turime laisvo laiko. O šiandien turėjome visą dieną sau :) Tad ryte vienas po kito mūsiškiai rinkosi ir darė asanas. Po to sekė nuogalių maudynės jūroje. Po jų pusryčiai, kurių metu valgėme Lados užmaišytus cukinijų bei bulvių blynus ir jos išvirtą erškėtrožių uogienę. Nemaža dalis pirmą kartą ragavo tokį kulinarinį stebuklą :)

Kaitriausiu paros metu didžioji dalis stovyklautojų slėpėsi namukuose – kas šnekučiavosi, kas klausė audio knygas, tvarkė Mokytojo paskaitas, programavo svetainę, kas skleidė skėtį nuo saulės ar sėdo ramiai daryti savo išorinių darbų. Tuo tarpu Akvilė ir Deimantė kelias valandas mėgavosi paplūdimio malonumais. Toks jausmas, kad niekada mums saulės nebus per daug :)

 

Tuo tarpu mūsų stovyklos mažieji iš medžio šakų ir pagalių pasistatė štabą. Jame įsirengė duris ir kiekvienas narys pasistatė po savo akmeninę kėdę. Vaikai sakė, kad štabe jie jaučiasi saugūs ir gali pasislėpti nuo visokių vaiduoklių bei zombių :)

 

O vakare suaugusieji buvo pakviesti į Egoro lydimą ekskursiją po kopas. Kelionės metu sužinojome, kad viena kalvelė skirta tylai ir ramybei, o kita – bendravimui ir paveikslavimui. Ekskursantai pasirinko antrąją lankytiną vietą  ir joje įamžino šio vakaro saulėlydį bei gelbėjimo akciją – Padėk mamai “nenuskristi” nuo kopos :)

 

Mes esame čia:

Orientyras atvykstantiems – pravažiavus Ulmale kaimelį, kairėje pamatysite kapines ir netrukus privažiuosite šviesoforą, kuris reguliuoja taisomo kelio atkarpą. Užsidegus žaliai šviesai ir įvažiavus į taisomo kelio ruožą, bet jo nepravažiavus, pamatysite posūkį į kairę – miško keliuką, sukite ten ir važiuokite tuo keliuku tiesiai kol pamatysite kemperiukus :)

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: