• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 65 diena, Ulmale, 15 stotelė

Kiekvieną vakarą mes danguje matome vis kitokį saulėlydį. Vakar vakare kūrėjas mums nupiešė tokį paveikslą:

 

Turime sąžiningai pripažinti, kad visai pamiršome skirti dėmesio savo kūnui. Tad šiandienos rytas prasidėjo nuo lengvo apšilimo prie ošiančios jūros. Po to sekė Deimantės vedamų asanų kompleksas. Tai buvo nauja patirtis visiems, mat supanti aplinka diktavo užsiėmimo eigą ir tvyrančią atmosferą. Atrodė, tarytum susiliejome su gamta ir pajutome beribį energijos resursą slypintį joje. Deimantė kvietė atsiverti ir leisti save užpildyti gaivališkai gamtos jėgai. Asanos buvo pateikiamos su vizualizacijomis, kurios padėjo pajausti dar gilesnį ryšį su mus supančiu pasauliu. Po užsiėmimo Jelena pasakojo, kad jai stipriausią įspūdį paliko žuvytės vaizdinys. Jinai suprato, kad labai svarbu plaukiant pulke priimti vienodus sprendimus ir kartu keisti kryptį. Tuo tarpu Ladą labiausiai sužavėjo žiogo vaizdinys, ji pasijuto tarytum pievoje. Dar įdomu tai, kad užsiėmime dalyvavo du ožiaragiai ir du vandeniai, tai yra tik Saturno planetos atstovai:)   Po praktikos savo smėlėtus kūnus panardinome gaiviose jūros bangose.

 

Vaikų diena prasidėjo nuo piešimo. Viktorija pasidžiaugė, kad dalyvaudama vaikų kūrybos procese sužinojo, kas yra meteoritas, kometa, mūsų planeta ir kokią vietą visame tame užima kemperiukai :) Po pietų beveik visi keliavo į paplūdimį. Vaikai nevaržomai džiaugėsi jūra, taškėsi vandeniu, šokinėjo per bangas ir voliojosi smėlyje.

 

Pakilęs vėjas paskatino Jeleną išsitraukti kaitus ir išbandyti savo jėgas. Pirmiausia ji prisipūtė “devintuką”, tačiau vėjas buvo nepakankamas kad jį pakelti, tad jį pakeitė į “vienuoliktuką”. Šis aitvaras pakilo, bet neilgam. Noras pakaituoti buvo toks didelis, kad Jelena susirinkusi amuniciją, nusprendė palėkti iki Liepojos ir pabandyti pagauti vėją ten. Ar tai pavyko? Dar nežinome… Laukite tęsinio :)

 

Vakare pas mus atvyko Kasparas su pilnomis rankomis saldžių ir gaivių lauktuvių. Jis kaip visada kupinas jaunatviškos energijos, lengvumo ir pozityvo :)

 

Mes esame čia:

Orientyras atvykstantiems – pravažiavus Ulmale kaimelį, kairėje pamatysite kapines ir netrukus privažiuosite šviesoforą, kuris reguliuoja taisomo kelio atkarpą. Užsidegus žaliai šviesai ir įvažiavus į taisomo kelio ruožą, bet jo nepravažiavus, pamatysite posūkį į kairę – miško keliuką, sukite ten ir važiuokite tuo keliuku tiesiai kol pamatysite kemperiukus :)

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: