• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS: 66 diena, Gipka, 8 stotelė

Žaidimai šį sezoną bene vienas iš azartiškiausių keliautojų veiklų apie kurią gana dažnai pasakojame savo kasdienio gyvenimo reportažuose. Patys žaidimai keičiasi – pradžioje “ant bangos” buvo mažasis biliardas Novusas, kurį vėliau išstūmė Mafija, po Mafijos atvilnijo Romi kortų žaidimo banga, o pastarosiomis dienomis ridename kauliukus, žaisdami adaptuotą “tūkstančio” variantą, kurį juokaudami praminėme “raudonoji ikra”. Smagus žaidimas, prie kurio panoro prisijungti, net vietiniai gamtos gyventojai.

 

Žaidimų mėgėjai tikriausiai pritars, kad tai smagus laiko praleidimo būdas, bet šį kartą norisi pažvelgti į žaidimus šiek tiek kitu kampu – kokia jų paskirtis ? Kodėl būdami jau suaugę vis dar žaidžiame? Kame tas “saldainis”? Kiekvienas žmogus į šiuos klausimus tikriausiai atsakytų skirtingai.

Šiandien kalbiname Giedrę, kuri beje ir atvežė į mūsų miestelį  “raudonosios ikros” virusą, kad pasidalintų savo žaidimo aistros subtilumais ir gal būt sėkmės paslaptimis, nes jos metamų kauliukų rezultatų negali paaiškinti jokia tikimybių teorija, o ir jos pergalės džiaugsmo išgyvenimas išties įspūdinga akimirka.

Man patinka leisti laiką draugų kompanijoje, tad žaidimai man būdas draugauti, bendrauti. Tuo pačiu tai ne tik lengva ir žaisminga forma mokytis siekti savo tikslų, bet kartu ir skaičiavimo treniruotė.” – dalinosi savo mintimis Giedrė. Deja, jos sėkmės paslaptis taip ir liko paslaptimi.

Daugiau šios dienos įvykių kronikose – viešnagė svetingos Aivos sodyboje ir romantiškai praleistas laikas Kolkos rago paplūdimyje.

 

Dar viena svarbi šios dienos naujiena – išlydėjome Mokytoją į Izraelį, su juo kartu išvyko ir dalis SVAJONIŲ KELIO gyventojų, tad šiuo metu turime keletą laisvų vietų nakvynei nameliuose. Kviečiame atvykti ir pagyventi kartu mūsų bendruomenėje.

Norintys apsilankyti maloniai prašome susisiekti su Deimante telefonu: +370 609 23927, ji papasakos detaliau apie atvykimą ir gyvenimo sąlygas.

 

Straipsnį parengė Silvija