• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS: 68 diena, Gipka, 8 stotelė

Jeigu, svečiuojantis SVAJONIŲ KELYJE,  prie jūsų prieis žmogus ir tyliai paklaus – ar jau būtų galima nunešti jūsų panaudotas lėkštutes nuo stalo? –  nenustebkite, tai budintis! Svečiai dažnai teiraujasi kas tas budintis ir koks jo vaidmuo, tad gal ir mūsų skaitytojams bus įdomu išgirsti šiek tiek plačiau apie tai.

Budintis, tai dienos stebukladarys – žmogus kuris visą dieną padeda virtuvėje, rūpinasi jūsų maitinimu, stebi, kad jums nieko netrūktų, kuris išvaduoja jus nuo kasdieninės maisto ruošos ir netgi nuo indų plovimo!!! Įsivaizduokite – suskambus pirmąjam varpui, skelbiančiam pusryčius, jūs turite dar 15 minučių ramiai išlipti iš lovos, pagal poreikį praplauti “akis” ir ateiti prie jau padengto pusryčių stalo, kur jus pasitikęs budintis, pradės vardinti galimus pasirinkimus – košė su saldžiu pagardu, košė su firminiu česnakiniu sviestu, blyneliai su šviežiai virta obuoliene ar su trintomis mėlynėmis, … kava, arbata… su pienuku, be pienuko… O jeigu vis tik dar kažko pasigendate ar nerandate  –  visada klausiate budinčio, jis su malonumu pasistengs išpildyti jūsų prašymus. Ir tai dar ne viskas – pavalgius budintis surinks jūsų indus ir jūs visą dieną laisvas nuo bet kokių buities darbų!!! Tas pats scenarijus ir per vakarienę.

Tikriausiai nesunku nuspėti, kad laikas nuo laiko ateina ta diena, kai ir pats tampi budinčiu,  tuo stebukladariu, kuris ne tik rūpinasi kitais, bet ir visoje stovykloje palaiko švarą ir tvarką.

Budinčiojo pastangų dėka betvarkė virsta tvarka, o kalbant mokyklos terminais – plazma transformuojasi į struktūrą :)

 

Straipsnį parengė Silvija