• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS: 69 diena, Gipka, 8 stotelė

Šiandien daug įvykių apie kuriuos norisi papasakoti, bet, kad neužimti jūsų laiko ilgais skaitiniais, paruošėme foto-pasakojimą.

Rytas su Deimante – asanos, kvėpavimo praktikos, meditatyvus susikaupimas…

 

Praktikos dalyviai jautėsi laisvai – jokių apribojimų aprangai ar aksesuarams, avalynės už “salės” durų palikti taip pat nebuvo būtina.

 

Tuo tarpu, prie stalo prasidėjo vos ne kova dėl virtinukų su mėlynėmis ir tik, pasitelkus “Merkurijaus” energiją, ir padalinus virtinukų skaičių iš dalyvių skaičiaus, pavyko situaciją harmonizuoti ir užbaigti pusryčius tik su mėlynomis šypsenomis :)

 

Kita svarbi naujiena –  prasidėjo bruknės!!! Tik tie, kas jau lankėsi SVAJONIŲ KELYJE ir ragavo bruknių uogienę su kriaušėmis,  gali deramai įvertinti šią žinią.

 

Šiandien išlydėjom Giedrę ir jos šeimą. Ji,  kaip visuomet, iki paskutinės akimirkos sugeba įnešti geros nuotaikos ir humoro, tad išsiskyrėme be ašarų, nors ir buvo liūdna skirtis.

 

O Lados  šeima vis dar su mumis ir dieną palydėti išvyko net į Kolkos ragą, nes saulė pas mus  leidžiasi pakrantėje už miško, o teka jūroje.

 

Maloniai laukiame visų norinčių pasisvečiuoti mūsų bendruomenėje!!!
Planuojančius atvykti prašome iš anksto susisiekti su Deimante telefonu: +370 609 23927, ji papasakos detaliau apie atvykimą ir gyvenimo sąlygas.

Tekstas / Silvija
Nuotraukos / Deimantė, Jolka, Lada, Silvija