• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 69 diena, Užava, 16 stotelė

Pabudome šiandien vedami vidinio smalsumo, kur gi mes vis dėlto vakar naktį apsistojome? Juk taip įdomu išvysti stovyklavietę dienos šviesoje. Ir vaizdai tikrai nenuvylė, įsikūrėme prie pat kopų, su vaizdu į jūrą :) Daugelis vos tik prakrapštę akis nuėjo pasisveikinti su ja. O čia mūsų laukė netikėtumas, mat su mumis sveikinosi ne tik jūra, bet ir Užavos upė. Tad būdami čia turime net dvi galimybes maudytis: sūriame Baltijos jūros arba gėlame upės vandenyje. Kadangi dauguma jau buvo išsiilgę gėlo vandens procedūrų, puolėme į upę maudytis ir mėgautis tekančiu vandeniu.

Dienos metu saulės vonių mėgėjai kaitinosi ant karšto smėlio. Šiandienos budėtoja Akvilė džiaugėsi, kad jos pamaina vykusi ir ji taip pat gali pasilepinti saulės spinduliais.  Tuo tarpu Tomas su Grantu pasiruošę masalą ir meškeres viliojo žuvis į krantą :) Tėtis mokino sūnų žvejoti ir kaip priklauso tikram žvejui improvizavo, kaip kimba nematomos didelės žuvys :)

 

Šiandien Ladai vėl pavyko mus nustebinti kulinariniu šedevru – sušiais! Galime didžiuotis, kad mūsų karavane yra galimybė pasimėgauti ne tik lietuviškais, bet ir japoniškais, gruziniškais, ukrainietiškais bei rusiškais patiekalais :)

 

Tuo tarpu mūsų Silvija savo įspūdžius ir pasaulio matymą perteikia fotografijų pagalba. Pirmąjį šioje kelionėje sukurtą nuotraukų ciklą “Smėlio akvarelės” ji pakomentavo taip: “Stebint pajūrio smėlio žaismą pasijauti tarytum būtum gyvoje gamtos grožio galerijoje, kur kiekvieną akimirką viskas keičia savo formą. Kiekviena jūros banga, garsas, vėjo gūsis ar debesėlio šešėlis tarytum akvarelės potėpiai kuriantys vis naują paveikslą …

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: