• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 70 diena, Užava – Ventspilis, 27 km.

Vakar vakare išlydėjome Tomą su Grantu. Šauni vyriška kompanija žadėjo sugrįžti po Žolinių. Lauksime jūsų! :)

 

Šiandien pietų metu stebėjome vaikų pantomimos pasirodymą. Pagrindiniai atlikėjai buvo Oskaras ir Egoras. Jie prisižiūrėję vabzdžių gyvenimo gamtoje paruošė šou, kurio metu vaizdavo skirtingus skraiduolius, o mes visi turėjome atspėti, kas tai. Akvilei didžiausią įspūdį paliko uodai, kurie per šiaudelius gėrė  kraują. Taip pat pasirodymo metu pas mus skraidė bitės, raganosiai ir ropojo erkės :)

 

Panašu jau visi pajutome buvimo kelyje ir pažinimo skonį. Todėl šiandieną vėl iškeliavome tolyn.  Po trumpos ir lengvos kelionės sustojome kurortiniame Ventspilio miestelyje. Pats miesto pavadinimas jau sako, kad čia teka upė Venta ir stovi senovinė XIII amžiaus pilis. Vos tik atvažiavus mus visus pakerėjo  jaukios tvarkingos gatvės, tiesiog tobulai iškarpyti krūmokšniai, unikalios liepų alėjos, fontanų dydis ir gausa bei kurortinė miesto dvasia.

 

Atvykę čia, akimirką pasijutome, tarytum patekę į Indiją, mat gatvėse sutikome daugybę karvių. Visos jos atrodė patenkintos, linksmos ir spalvotos :) Pasirodo Ventspilio miestas nuo 2002 metų dalyvauja tarptautiniame projekte “Karvių paradas”. Tai vienas didžiausių ir sėkmingiausių meno projektų pasaulyje, kurio tikslas yra paskatinti vietinius ir užsienio menininkus  sukurti įvairių spalvų, medžiagų ir dydžių karves. Vėliau jos būna eksponuojamos miesto atvirose erdvėse, o, pasibaigus projektui, parduodamos aukcionuose. Projekto pradžioje Ventspilyje atsirado 25 karvės, žymiausios jų stovi miesto gatvėse iki šiol. Pastebėjome, kad tarp jų yra ir mėlynų :)

 

Ventspilyje mes apsistojome šalia didžiulio miesto parko. Tad vakarą leidome piknikaudami ant žolės. Skanaudami Silvijos ir Lados pagamintus patiekalus džiaugėmės, kad ir tokiomis sąlygomis mes galime paruošti stilingą stalą ir susikurti jaukią bendravimo atmosferą :)

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: