• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.07.20
Seminaras
Apie proto higieną
2022.07.20
Seminaras
Sėkmė ir planavimas
2022.07.20
Seminaras
Ką žaidime reiškia švęsti sėkmę

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS: 71 diena, Gipka, 8 stotelė

Pastarosiomis savaitėmis jau pripratome gyventi nuolat besikeičiančiame žmonių sraute, kai vieni svečiai atvyksta, kiti išvyksta. Žmonės skirtingi, kiekvienas įneša savo koloritą į bendruomenės gyvenimą ir kiekvienas išsiveža savas patirtis. Tad, šiandien ilgai šnekučiavomės apie svečius, apie tai kaip mums sekasi juos priimti, užimti, dalinomės savo pastebėjimais, analizavom kurios vietos jau “sustyguotos”, o kur dar reikia ieškoti sprendimų. Diskusijose priėjom bendros išvados – kuo harmoningiau ir įdomiau gyvensime mes patys tuo geriau čia jausis ir kiekvienas atvykęs.

Tad pradėjome galvoti kuo dar galėtume praturtinti tiek savo, tiek ir visos bendruomenės gyvenimą.  Prisiminėme dar nerealizuotus norus – labiausia žavinti Edvino svajonė. Jau nuo pat kelionės pradžios jis savo vaizduotėje piešia burinį laivelį, kuriuo galėtume romantiškai plaukioti jūroje, plukdyti svečius ar gaudyti žuvį. Toliau idėjų ratas užsisuko – paaiškėjo, kad Jolkos didelis noras rankomis daryti  žvakes iš natūralaus vaško, Ladą vilioja idėja pinti iš vytelių krepšelius – kokia tai būtų dovana grybautojams!!! O Lauryna brandina idėją paruošti Svajonių Kelio žaidimą …

Sąrašą būtų galima tęsti, bet gal ne tiek svarbu ką daryti, o tai, kad yra noras veikti ir svajotojai nenustojo svajoti!  O Edvinas ne tik jau aiškiai mato laivelio kontūrus, bet ir  surado būdą kaip paženklinti vietą  kur išplaukus sugrįžti.

 

Straipsnį parengė Silvija