• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 71 diena, Ventspilis, 17 stotelė

Ryte mus pažadino smarkus lietus ir griaustinio dundesys. O po kurio laiko išgirdome gyvą varpą – Egorą, kuris pranešė, kad už 15 minučių bus pusryčiai. Antrą varpo dūžį atstovavo Oskaras, kuris mus kvietė prie stalo. Mūsų namukai stovi miesto centre, tad nusprendėme nedrumsti  aplinkinių ramybės varpo skambėjimu. Be to, vaikai atlikdami šią funkciją jaučiasi reikalingi ir svarbūs stovyklai. Pasirodo mažiausias Jelenos namukas yra guminis, mat jame puikiausiai sutilpome visi. Namų šeimininkė buvo paruošusi visą pusryčių programą pavadinimu “Kas namelyje gyvena”. Jinai džiaugėsi, kad kemperiuke tilpo daugiau veikėjų negu pasakoje – net 11! Ir namelis nesugriuvo, ne taip, kaip originalioje versijoje. Pasaka tęsėsi toliau: visi namelio gyventojai gavo po ovalų riestainį su burtažodžiu “suvalgyk šį riestainį ir apsinulink!”. Po to buvo įteiktas širdelės formos sausainis su palinkėjimu “atverk savo širdį, tegul ji vėl girdi” :)

 

Ryt ketiname vykti į šiaurę, link Kolkos rago. Remdamiesi Mokytojo pasakojimais, kad Kolkoje sunku rasti degalinę ar didesnę parduotuvę, rimtai ruošiamės kelionei ir kaupiame atsargas :) Tad dienos metu daugelis važiavo į miesto parduotuves apsipirkti ūkinių reikmenų, maisto, prisipilti degalų ir prisipildyti vandens talpų.

Po pietų dalis vyko apžiūrėti miesto centro, kiti vaikštinėjo po šalia esantį parką. Dar kartą įsitikinome, kad šis miestas yra gėlių ir didžiulių laivų sostinė. Įspūdį paliko molas išpaišytas įvairiausiais piešiniais,  platus  balto smėlio paplūdimys, sostas padarytas iš inkarus laikančių grandinių. Žiūrėdamos į jį juokavome, kad šis krėslas mūsų Mokytojui, mat jis stovėjo priešais didžiulę aikštelę :) Jolanta su Karolina rado kemperiuko raktus, kuriuos iš visų jėgų bandė pakelti :) Na, o Edvinas lydimas dviejų vandenių apsilankė latviškuose Andrėjaus namuose :)

Mūsų mažieji dieną praleido šalia esančiame parke, o vakare Edvinas mokino juos, kaip reikia teisingai važiuoti jo dideliu dviračiu :) Pasirodo Venstpilis yra labai draugiškas miestas šeimoms su vaikais ir čia beveik kiekviename parke, skersgatvyje galima rasti pramogų bei atrakcionų jiems.

 

Šios dienos akimirkos:

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: