• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS: 72 diena, Gipka, 8 stotelė

Šiandien sužinojome, kad Latvijos valstybėje labai panaši valdymo sistema kaip Amerikoje, kur kiekviena valstija turi savo įstatymus, tik čia valstijas atitinka apskritys (novads – latviškai).  Bent taip mums paaiškino Rojas novads pareigūnas, mandagiai pranešdamas, kad jų apskrityje pakeitimai ir, nakties metu, automobilių stovėjimas aikštelėje bus draudžiamas. Galbūt, Latvija, kaip ir kitos šalys, taip bando didėjantį kemperiais keliaujančių turistų srautą nukreipti į  mokamus kempingus, kurių, kaip jau spėjome pastebėti, Latvijoje vis gausėja, kaip ir privačių pajūrio ruožų, bei ženklų draudžiančių privažiavimą prie jūros.

Per keletą valandų, prie įvažiavimo į aikštelę, išdygo ženklas, kurio reikšmę supratome ir be vertimo.

 

Situacija užgriuvo neplanuotai, netikėtai, nelauktai… ir taip tapo aišku kuo, astrologijos mokyme, skiriasi  “įvykis”  nuo “veiksmo”.

Po tokio įvykio, veiksmo, patikėkit, tikrai šiandien netrūko. Per valandą neliko nė žymės, kad čia tik ką buvo stovyklavietė.

 

Toliau, paieška naujos vietos – važiavome automobiliu ir lankėm žemėlapiuose  ir park4night paieškose surastas vietas. Beje,  park4night labai vertinga programėlė keliautojams, ieškant automobilio stovėjimo aikštelių, kempingų, poilsio vietų.

Žvalgybinės kelionės įdomios tuo, kad per trumpą laiką pamatai daug naujų vietų, bet niekur neužsibūni, toks akimirkos pojūtis, kai supranti, jog gal niekada daugiau čia nebegrįši… Keletas nuotraukų iš šiandienos kelionės.

 

Pietų pertraukėlė.

 

Ir keliaujam toliau.

 

Iš visų apžiūrėtų vietų, išsirinkome poilsiavietę Upesgriva kaimelio pakraštyje. Kiek ji bus mums tinkama, kol kas sunku įvertinti, kaip sakoma “pagyvensim – pamatysim”.

 

Straipsnį parengė Silvija