• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 74 diena, Kolkos ragas – Melnsils, 12 km.

Šiandien visų nuostabai mus pažadino švelnūs saulės spinduliai, o iškišus nosį per langą prieš akis atsivėrė žydras, žydras dangus. Nors temperatūra nukrito, bet mus ir vėl toliau džiugina saulėtas ir tinkamas poilsiui prie jūros oras.

Popietės metu atsisveikinome su Jelena ir vaikais. Kaip pareiginga žmona ji ir vėl išvyko pasitikti iš tolimos darbinės kelionės grįžtantį vyrą :)

 

Po atsisveikinimų ir meilių apsikabinimų visi likę ekipažai pajudėjo į kitą Kolkos rago pusę. Šį kartą mes apsistojome Aivos senelių sodyboje. Nors kelionė buvo itin trumpa, pabaigoje mūsų laukė sunki užduotis – pravažiuoti siaurus sodybos vartus neužkabinus kemperio krašto. Buvo daug emocijų, jaudulio ir įtampos, mat tarp kemperio ir mūrinių vartų  atstumas kartais buvo vos keletas centimetrų ir kai kuriuos namelius teko stumti rankomis. Bendri išgyvenimai dar labiau suvienijo mūsų kolektyvą ir jau pasistatę namukus džiaugiamės, kad sodyba yra labai erdvi ir jauki. Kieme mus pasitiko daugiametės obelys, laukinių alyvų krūmai, ąžuolai ir didžiulis klevas.

 

 

Netrukus visi puolėme tvarkytis mūsų buitį, sukti namukų kojeles, statyti vandens talpas, ruošti vakarienę. Planuojame čia apsistoti ilgesniam laikui ir būtent čia pasitikti Mokytoją bei visus kartu su juo atvyksiančius svečius. Esate visi labai laukiami! :)

 

Užėjus į Aivos senelių sodybą tarytum sugrįžti į vaikystę. Viskas aplinkui atrodo taip artima ir mena vasaras praleistas pas senelius kaime. Apima pojūtis tarsi namai bendrauja su užėjusiu svečiu per unikalius medinių baldų raštus, per užuolaidų nėrinius, staltiesėles, per senovinį “bufetuką”, per didžiulę kriauklių kolekciją …

 

Mūsų maršrutas:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: