• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 75 diena, Melnsils, 19 stotelė

Kadangi apsistojome sodyboje, kurioje yra daug vandens bei elektros, daugelį darbų šiandien atlikti buvo gerokai paprasčiau. IV namuko ekipažas darė didįjį skalbimą senovine technika – rankomis. Skalbimas buvo atliktas pačiu laiku, mat iš karto po jo įsijungė nemokamas skalavimo rėžimas, kuris panašu tęsis iki rytojaus ryto, nes orų prognozė vis dar žada lietų :)

Lada įsirengė siuvimo kambarį ir kūrė stebuklus iš turimų skiaučių. Ji pasiuvo spalvotus paklotėlius suolams bei maišelius. Jolanta kartu su Karolina vyko į maisto prekių parduotuvę ir pasirūpino mūsų visų būsimais pusryčiais bei vakarienėmis. Tuo tarpu Silvija ir Edvinas, kaip įprasta sprendė uždavinius ir klausimus virtualioje erdvėje.

 

Po pietų Akvilė su Deimante nepaisydamos prasidedančio lietaus išvyko apžiūrėti Kolkos ir jos apylinkių. Kolka – senas Kuršo lyvių kaimas. Sakoma, kad jo pavadinimas kilo iš estų kalbos žodžio “kolk”, kuris reiškia įlanka arba užutekis. Pirmosios žinios apie Kolkos ragą  siekia vikingų laikus, tai yra VIII – XI amžių ir yra užrašytos runomis ant Mervalos akmens.

Miestelio centrinėje gatvėje merginos aptiko tris bažnytėles: medinę ir labai mielą Romos katalikų, akmeninę liuteronų bei raudono mūro stačiatikių cerkvę. Visas jas vienijo mažas dydis ir jaukiai sutvarkyta aplinka. Grįždamos sustojo apžiūrėti kitą lankytiną vietą – Ėvažu skardį. Ši Kolkos rago pusė yra kitokia, nes perėjus didžiulį pušyną atsiveria skardžiai, kurių apačioje driekiasi paplūdimys ir neaprėpiama jūra.

Nuotraukose pamatysite dar vieną įdomų lankytiną objektą. Tai ta vieta, kur karalius pėsčias vaikšto :) Tiesiog norime pasidžiaugti, kad Latvijoje stebina gražios ir prižiūrimos viešosios erdvės. Kur bebūtum rasi tvarkingą wc, šiukšlių dėžę ar gražiai sutvarkytą laužavietę.

 

Bendra vakarienė jau tapo visų laukiama tradicija, bet šį kartą valgėme netradicinėje aplinkoje, mat lietus mus subūrė prie virtuvinio apvalaus stalo. Šios dienos patiekalas – vietiniams žmonėms įprastas, o mums delikatesas – šviežiai rūkyta žuvis. Vakarienės metu ne tik mėgaujamės maistu, bet taip pat aptariame dienos įvykius, rūpimus klausimus, kitos dienos planus ar tiesiog linksmai šnekučiuojamės :)

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: