• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 77 diena, Melnsils, 19 stotelė

Dar niekada mūsų stovyklos neaplankė tiek daug svečių vienu metu. Įprasta, jog šeimininkai rūpinasi kuo pavaišins svečius, bet pas mus dažnai nutinka atvirkščiai, mat jie patys atsiveža daugybę vaišių ir maloniai mus stebina. Ryte pas mus sugrįžo VII namuko ekipažas ir atvežė kiekvienam po ledų porciją. Vidurdienį mėgavomės Andriaus ir Dariaus “pagautomis ir išrūkytomis” plekšnėmis :), na o vakare atvyko IX namuko kapitonas Tomas su didžiule kompanija ir savo firminiu plovu.

 

Šios dienos ypatingi svečiai – tai namų šeimininkai Aiva ir Valentinas. Džiaugiamės, kad jie atrado laiko pabūti kartu su mumis, kad sėdėdami prie stalo taip įdomiai ir noriai dalinosi savo vaikystės akimirkomis praleistomis šioje sodyboje, pasakojo legendas bei istorijas apie šį kraštą ir apylinkes.  Ačiū jums už svetingumą!

 

Šiandiena Silvija dalinasi savo įspūdžiais ir fotografijomis iš mūsų viešnagės svetingoje Aivos ir Valentino sodyboje: “Būnant čia mane apima švelni nostalgiška būsena. Didžiuliai tvirti medžiai, ramybe apgaubtas erdvus kiemas, laikmetį menantys senoviniai daiktai – viskas taip artima ir primena mano vaikystės namus. Jaučiuosi tarytum vartyčiau seniai pamirštą albumą ir kiekviena dėmesį patraukusi detalė ar pojūtis tarytum atverčia vis kitą prisiminimų lapą.

 

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: