• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 79 diena, Gipka, 20 stotelė

Jau kelios dienos mes gyvename tarsi pačiam prabangiausiam kurorte, mat valgome bene pačius skaniausius patiekalus sėdėdami ant jūros kranto, dienomis turime patį didžiausią baseiną, kuriame galima net ir sėdėti, kiekvieną vakarą danguje mums kūrėjas nupiešia vis naują tobulą paveikslą, na, o naktį įsitikiname, kad apsistojome kone tūkstantį žvaigždučių turinčiame viešbutyje :)

 

Šią dieną leidome labai įvairiai. Vieni mėgavosi  saulės voniomis bei maudynėmis jūroje, kiti žaidė stalo žaidimus, treti išvyko su Deimante apžiūrėti baltosios kopos bei Ruojos miestelio. Įvažiavus pajuokavome, kad atvykome į Rojų :) Darnoje ir ramybėje pasivaikščiojome gražiu pažintiniu taku, perėjome akmeniniu Ruojos molu.

 

Pavakaryje Agnija mums vedė komandos formavimo žaidimus. Jų metu mokėmės pristatyti save, pažinti kitus ir atrasti tarpusavio panašumus. Po to perėjome prie sudėtingesnių psichoanalitinių praktikų, kurių metu reikėjo pasirinkti nuotrauką labiausiai atspindinčią kiekvieno būseną  dirbant komandose. Tuomet komentavome, kodėl pasirinkome būtent tokią nuotrauką, dalinomės asmenine patirtimi, įvardinome komandinio darbo pliusus ir minusus. Praktika buvo labai naudinga, mat jos metu ne tik patys išsakėme kas mums yra komanda, bet taip pat išgirdome ką tai reiškia kitiems, tad galėjome į tai pažvelgti iš skirtingų požiūrio taškų.

 

Šiandien turėjome ypatingą dieną, mat mūsų Edita šventė savo gimtadienį! Sveikinimai prasidėjo nuo ankstyvo ryto fejerverkų, dienos metu Tania vaišino pačios iškeptu tortu, o kai nusileido saulė ir erdvėje įsivyravo tyki ramybė buvo įteiktas tortas su žvakutėmis, kuriuo pasirūpino Mokytojas :)

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: