• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 81 diena, Gipka, 20 stotelė

Jau beveik savaitė, kaip esame apsistoję unikalioje vietoje, kur jūros horizonte stebime ne saulėlydį, o saulėtekį. Norint išvysti lietuviams neįprastą reiškinį, svarbiausia nepramigti, mat saulė teka apie 5 valandą ryto. Tania ir Jolanta džiaugiasi ir dalinasi rytinio stebuklo akimirkomis:

 

Šiandien ryto dangus ir orų prognozės pranašavo artėjantį lietų, tad nusprendėme, kad tinkamiausia bendra veikla bus stalo ŽAIDIMAI !!! O tam reikėjo didelio bendro stalo ir saugios pastogės. Tad pušyne sukonstravome stogelį nuo lietaus ir sėdome žaisti.
Žaidėme kauliukais žaidimą pavadinimu “Tūkstantis”.  Atmosfera pamažu kaito ir žaidimo eigoje prie stalo sėdintys žmonės pasidalino į dvi grupes, kurios azartiškai varžėsi tarpusavyje.  Sėkmė šiandien lydėjo Mokytojo komandą! :)

 

Dienos metu pas mus buvo įrengta  lietaus vandens surinkimo sistema. Mokytojas pasidalino idėja, kad stovykloje mes galime panaudoti gėlą lietaus vandenį.  Po keleto bandymų, virvelių pagalba, sukūrėme mechanizmą ir surinkome pakankamai vandens ne tik virtuvės reikmėms, bet ir namukams. Tad naujai išrasta sistema iš tiesų veikia! :)

 

Šiandien mūsų stovykloje vėl vyko mainai :) viena auganti kūrybiška asmenybė pakeitė kitą, išlydėjome energingąją  mūsų Agniją ir  pasitikome žavingąjį Lados sūnų Timą.

 

Štai kokį atsisveikinimą mums paliko Agnija:

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių kelionės dienų įspūdžiai: