• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 82 diena, Gipka, 20 stotelė

Šios dienos reikšmingiausias įvykis – KAITAVIMO pamokėlė naujokams! Pagaliau išsipildė ilgai laukta būsimųjų kaituotojų  svajonė :)

 

Iš pat ryto patyrę kaituotojai  ir visi norintys mokytis išsiruošė į Kolkos ragą. Čia esančios paplūdimio platybės ir palankios vėjo kryptys labiausiai tinka tokiai sporto šakai. Išvyko beveik visa komanda. Tuo tarpu stovykloje liko vos keletas žmonių, kurie pirmenybę suteikė ramiam poilsiui arba darbui.

Pirmiausia mūsų daktaras Andrius visus supažindino su kaitavimo teorija: parodė kaito dalis, kas prie ko prisitvirtina, kaip vadinama, papasakojo apie vėją ir jo kryptis, supažindino su saugumo technika. Susidomėję naujokai uždavinėjo klausimus Andriui, o jis mielai dalinosi savo patirtimi ir demonstravo kaip teisingai pakelti ir nuleisti kaitą. Po įvadinės teorinės pamokos, naujokėlių grupė praktinius mokymus tęsė kartu su Mokytoju. Deja, šiandien vėjas buvo per stiprus, kad merginos mokytųsi valdyti aitvarą, net ir su mažu kaitu jos galėjo būti nuneštos pavėjui :) tad jos toliau kaupė teorines žinias stebėdamos kaip Mokytojas mokino Edviną ir Andrių :)

Edvinas šiandien turėjo antrą pamoką. Jam puikiai sekėsi sausumoje vienam valdyti aitvarą ir atlikti Mokytojo pavestas užduotis. Kupinas naujų įspūdžių jis savo patyrimus apibūdino taip:

Pirmą kartą gavau progą savarankiškai valdyti jėgos aitvarą: kilnojau, sukiojau, laikiau vienoje vietoje. Vėjas buvo idealus, turėjau daug laiko ir vietos pajusti vėjo jėgą ir savo trapumą palyginti su šia stichija. Jausmas buvo puikus, norėjosi mokytis vis daugiau. Gal būt tai dar vieno naujo užsiėmimo pradžia.

Na, o Andrius šiandien pirmą kartą dėvėjo trapeciją ir valdė aitvarą. Po kaitavimo pamokos jis dalinosi tokiais įspūdžiais:

Man tai nauja patirtis, kaitavimas, kaip naujai atrastas pasaulis. Labai įdomu gaudyti vėją ir jausti jo jėgą.”

Galiausiai, aktyviai ir turiningai praleidę dieną, visi sugužėjo į namuką, kur laukė Jolantos paruošta  garuojanti  grikių košė :)

Šios dienos akimirkos:

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: