• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 83 diena, Gipka, 20 stotelė

Speedmintonas, paplūdimio tinklinis, kaitavimas – šiomis trimis veiklomis buvo užpildyta mūsų diena. Kol klajojantis vėjas tyli ir jo kvietimo negirdime šnarančių medžių viršūnėse, smagiai mokomės naujų sporto šakų.

Speedmintonas – tai lauko teniso ir badmintono junginys. Žaidimas yra dvigubai greitesnis už tenisą ir reikalauja dvigubai daugiau jėgų, negu badmintonas. Žaisti speedmintoną galima visur, kur yra didesnis lygus plotas, tad paplūdimys yra viena labiausiai tam tinkamų vietų.

Andrius, Dovilė, Karolina ir Viktorija surengė mažąjį speedmintono turnyrą. Pirmą vietą šį kartą iškovojo Dovilė :)

 

Kita sporto šaka – paplūdimio tinklinis. Pasirodo jis šiek tiek skiriasi nuo įprasto, salėje žaidžiamo tinklinio. Andrius pravedė pradžiamokslio pamokėlę, kurios metu parodė kokia turi būti taisyklinga kūno padėtis, kaip teisingai priimti ir atmušti kamuolį, davė įvairių užduočių naujokams. Čia nugalėtojų dar nebuvo, tačiau turėjome gerą treniruotę ir kartu pasiruošimą mūsų jau gerai žinomoms ir pamėgtoms “kamuoliukų” praktikoms :)

 

Na, o į pavakarę vėl važiavome į Kolkos ragą su užsidegimu mokytis kaituoti ir didele viltimi, kad bus tinkamas vėjas. Deja, vėjas buvo nepakankamai stiprus ir jo galios neužteko aitvarui pakelti, tad Mokytojas pravedė teorinį kursą apie kaito paruošimą ir pakėlimą. Na, o likusį laiką praleidome kartu mėgaudamiesi erdviu paplūdimiu :)

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: