• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 84 diena, Gipka, 20 stotelė

Geriausia šios dienos naujiena, kad pagaliau sugrįžo mūsų keliautojai Tomas, Deimantė ir Elena! :) Tomas atvyko naujuoju autobusiuku, kuriuo ketina naudotis visa bendruomenė. Tai labai svarbus ir seniai lauktas įvykis, nes dabar galėsime ten laikyti įvairius bendrus ūkio daiktus. Tad nenuostabu, kad visi stovykloje esantys vyrai, vos tik išvydo autobusiuką, iš karto pradėjo planuoti, kaip konstruoti lentynas, kad visi daiktai sutilptų ir būtų surūšiuoti. Na, o Deimantė, pasisvečiavusi pas tėvus, atvežė pilnas dėžes gėrybių. Didelį AČIŪ siunčiame Deimantės tėveliams! :) Tuo tarpu Elena atvyko pasisvečiuoti ir pagyventi pas mus ilgesnį laiką. Džiaugiamės, kad mūsų gretos auga!

 

Kadangi orų prognozės rodė, kad tinkamo vėjo šiandien nebus :) tad rytmetį leidome neskubėdami ir mūsų kasdieninis pasitarimas peraugo į  ilgą pokalbį ir diskusijas. Susirinkimo trukmė buvo rekordinė, net keturios valandos!  Temos buvo įvairios – nuo pokalbių apie tolimesnius mūsų planus, idėjines kryptis, svečių priėmimą iki kasdieninių buitinių rūpesčių aptarimo. Po susirinkimo kas šoko į jūrą išsimaudyti,  kas sužaisti speedmintono partiją, kas išvyko į Roją aprūpinti stovyklavietę vandeniu, o kas tiesiog leido laiką šnekučiuodamasis :)

Vakarinis pasisėdėjimas nusikėlė prie ramios jūros ir buvo ypač jaukus. Maistu mus lepino šefas Tomas :)

Šiandienos akimirkos:

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: