• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

Svajonių kelias – 85 diena, Gipka, 20 stotelė

Vakar vėlai naktį pasitikome iš Panevėžio atvykusius svečius – Vilmą, Jolitą ir Augustą.  Jie buvo nuoširdžiai nustebę, kad būdami čia, kartu su mumis, gyvens ant paties jūros kranto. Naktį svečiai nuėjo pasisveikinti su jūra ir negalėjo atsižiūrėti į danguje pakibusias ir jiems mirksinčias žvaigždes :)

 

Mūsų bendruomenėje karts nuo karto yra kuriamos naujos arba patikslinamos jau esamos taisyklės. Šiandien buvo sutarta nauja svečių priėmimo tvarka. Buvo nuspręsta, kad tiek bendruomenės nariams, tiek trumpalaikiams ir ilgalaikiams svečiams bus taikomas vienodas – 8 eurų paros mokestis. Ši suma apima visas teikiamas paslaugas: apgyvendinimą, dviejų kartų maitinimą, teikiamą inventorių, sportines veiklas ir užsiėmimus. Pasisvečiavę pas mus žmonės, išvykdami galės palaikyti  Svajonių Kelio idėją ir paremti mūsų bendruomenę palikdami auką mūsų puošnioje ir mieloje aukų dėžutėje :)

Šiandien visi draugiškai pasitarę nusprendėme pagaudyti Latvijos pakrantėje pučiantį vėją. Tad beveik dvidešimt vėjo gaudytojų operatyviai susiruošė ir iškeliavo į Andriaus rastą kaitavimo “spotą”. Vos tik atvykę pasiruošėme kaitus, įrangą ir Andrius buvo pats pirmas, kuris šoko į jūrą, pakėlė savo didžiulį aitvarą ir išplaukė. Tačiau visai netrukus vėjas aprimo ir kaitas ėmė kristi. Tokiomis sąlygomis mokytis kaituoti nebegalėjome, tad Mokytojas naudodamasis proga pravedė  išsigelbėjimo jūroje pamokėlę.

Štai kokiais įspūdžiais dalinasi pamokoje dalyvavęs Edvinas: “šiandien gavau unikalią kaitavimo pamoką: kaip elgtis jūroje, kad išgyventum, kai jėgos aitvaras susipynė, nukrito ir juo nebeįmanoma toliau plaukti. Mokėmės, kaip taisyklingai suvynioti stropus būnant vandenyje, kad jie nekeltų pavojaus, kaip prisirišti kaitavimo lentą, kad jos nepamesti, kaip iš nukritusio aitvaro pasidaryti plaustą su bure. Žodžiu mokėmės, kaip elgtis ir išgyventi kritinėse situacijose. Buvo labai įdomu ir naudinga, nors tikiuosi šių žinių panaudoti dažnai neteks :)”

 

Šiandienos akimirkos:

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: