• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 86 diena, Gipka, 20 stotelė

Šiandien anksti ryte atsisveikinome su žavia šeimyna – Andriumi, Natali ir mažuoju Dovydu. Šie žmonės labai lengvai įsiliejo į mūsų bendruomenės gyvenimą, tad sunku juos vadinti svečiais, labiau tiktų komandos nariais :)

 

Štai kokius žodžius Natali parašė su mumis atsisveikindama:

 

Ryte didžioji dalis stovyklautojų susirinko sportiškai apsirengę, mat planavome mokytis žaisti tinklinį. Tačiau po naktinio lietaus, smėlis buvo šlapias ir sąlygos nelabai tiko žaisti. Tad mūsų planas greitai pasikeitė, sportinius batus pakeitėme į guminius botus ir iškeliavome į mišką grybauti.  Automobiliu privažiavome nedidelį eglynėlį ir kokių šimto kvadratinių metrų plote radome kazlėkų “jūrą”. Jolita su nuostaba aikčiojo, kad turbūt per visą savo gyvenimą nebuvo mačiusi tiek daug grybų! :) Prisirinkę pilnus krepšius ir aukštai iškėlę galvas grįžome į stovyklavietę.

 

Svarbu ne tik rinkti, bet taip pat ir sutvarkyti grybus. Tad daugelis iš mūsų draugiškai susėdo prie didžiulio stalo, čiupo peiliukus, indus ir smagiai besišnekučiuodami, dalindamiesi praeities prisiminimais, istorijomis ruošė grybus virimui.  Buvo sukurta jauki, šeimyniška atmosfera.

 

Kita keliautojų kompanija lydima Lados iškeliavo į ekspediciją rinkti uogų. Merginos parnešė krepšius bruknių, kurios netrukus virs skania uogiene.  Ekspedicijos vedlė Lada pasakoja: “Visą savaitę ruošiausi ekspedicijai “Bruknelė” ir šiandien nuo pat ryto jau buvau su guminiais batais pasiruošusi kelionei. Ekspedicijoje dalyvavo keturi nariai – Tania, Elena, Vilma ir aš. Žinojome, kad už trijų kilometrų yra pelkė ir ten yra daug bruknių bei spanguolių. Tačiau jau pakeliui radome daug uogų ir negalėjome atsistebėti kokios jos didelės, gražios ir sultingos. Kelionė mišku buvo ypatinga – užbūrė miško švara, kvapas, spalvos, gyvūnų palikti pėdsakai ir vaizdai. Ekspedicija savo galutinio tikslo nepasiekė, pelkės dar nepriėjo, bet pakeliui pririnko po krepšelį uogų. Galiausiai kelionę nutraukė prasidėjęs lietus, tad ekspedicija “Bruknelė” tęsiasi ir sekantis etapas – laukinių kriaušių paieška.”

 

Vakare turėjome jaukų pasisėdėjimą, kurio metu Mokytojas pasakojo apie zodiako ženklo vandenio mąstymo ir minčių dėstymo ypatumus. Vėliau dalinomės šiandienos ryškiausiais įspūdžiais. Pasirodo stipriausias dienos įspūdis mūsų bendruomenėje buvo GRYBAI ir jų gausa :)

Tuo tarpu iš stovyklavietės išvykus žuvytei Silvijai, sulaukėme kitos žuvytės Agnijos. Mokytojas pakomentavo, kad pas mus “atplaukia” labai daug žuvų. O mes juokavome, kad gal dėl to, kad keliaujame ir įsikuriame visada šalia jūros :)

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Ji suteiks informaciją, kaip pas mus atvykti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: