• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS: 86 diena, Sikrags, 10 stotelė

Kuo ilgiau gyvename Sikrags, tuo labiau ši vieta patinka, atrandame vis daugiau ir daugiau jos privalumų. Susidaro toks įspūdis, kad kiekvienas čia gali rasti erdvės daryti tai kas labiausiai patinka. Jūra čia viliojanti, beveik visada banguota, švarus balto smėlio pliažas, gilios kopų užuovėjos, aplinkiniai miškai prilygsta parkams, o bruknes galima rinkti tiesiog išėjus pasivaikščioti. Žinoma, labiausiai čia “kaifuoja” kaituotojai, kad plačiame paplūdimyje gali kelti “aitvarus” ir skristi su vėju.

Bet ateina laikas, kai nepriklausomai nuo vėjo krypties, patys turim nustatyti savo judėjimo kursą –  VI namelio ekipažas, Jelena su vaikais, šiandien  turėjo išvykti pasitikti grįžtančio iš darbo  Ženios, kad jau greitu laiku  visa šeimyna  galėtų keliauti kartu.

 

Nors šiuo metu mūsų “pasaulis”  ir sumažėjo, bet išlieka gana stabilus ir atitinka didelio pasaulio standartus. Santykis tarp darančių ir aiškinančių kaip daryti labai panašus – maždaug 1 : 5.

 

Aktyviausi azartiškai sportuoja, tuo tarpu kiti rūpestingai juos prižiūri.

 

Kažkas savo kūrybinę energiją išlieja “kulinarinės akvareles” pavidalu.

 

O naujovių ieškotojai šiandien atrado vietą, kur upė Irbe įteka į jūrą. Labai gražus ir vaizdingas gamtos kampelis, tad yra minčių padaryti pėsčiųjų žygį pajūriu iki upės žiočių, nes pagal žemėlapį ten nėra privažiavimo.

 

Straipsnį parengė Silvija