• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 87 diena, Gipka, 20 stotelė

Naujausias mūsų filmukas:

 

Šiandien pavalgę pusryčius svečiai iš Panevėžio lydimi Dovilės išvyko aplankyti šalia esančios baltosios kopos ir Kolkos rago. Parvykę džiaugėsi, kad kelionė buvo turininga ir įspūdinga :)
Pavalgę pietus panevėžiečiai su visais atsisveikino ir išvyko atgal į gimtąjį miestą. Iškeliavo jie ne vieni, kartu su jais į kelią išsiruošė tūkstantis latviškų kazlėkų :)
O mūsų svečių knygą papildė nauji atsiliepimai ir įspūdžiai:
Tuštumos jausmo pajusti nespėjome, mat  sulaukėme naujų svečių iš Vilniaus. Pas mus atvyko Jūratė, Eglė, Erikas ir Sandra. Prisijungę prie mūsų bendruomenės jie iš karto įnešė daug energijos, malonaus bendravimo ir dovanų: atvežė praustuvę mūsų bendram ūkiui, o Mokytojui ir Tomui ilgai lauktus kompasus! :)
Kadangi svečiai išreiškė norą vakarą praleisti aktyviai, Deimantė pasiūlė kartu aplankyti Kaltenės tūkstantmetinį mišką. Atvykę ir perėję tiltelį patekome į magišką girią, kur visi draugiškai nutarėme, kad ji tikrai turi savo dvasią. Eidami pažintiniu taku grožėjomės samanomis apaugusiais dideliais ir mažais akmenimis, daugiamečiais paparčių lapais, šviežiai sudygusiais kiškio kopūstais, išvirtusiais medžiais ir  aplinkui spengiančia tyla.
Tuo tarpu kiti stovyklautojai dieną leido skirtingai: Agnija su puodeliu karštos arbatos namelyje gydėsi nuo peršalimo, ją rūpestingai prižiūrėjo mūsų daktaras Andrius; Karolina, Viktorija ir Edvinas važiavo parvežti vandens ir linksmai praleido laiką valgydami torčiuką, mat šaltinėlio vanduo tekėjo itin lėtai; tuo tarpu Lada įsirengusi darbo kambarį po pušimi siuvo drabužius; grįžęs Edvinas mokėsi naujų akordų; Laura svečiavosi pas Dovilę ir smagiai šnekučiavosi, na o Tomas virė gardų aštrų troškinį :)

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Geriausia planuoti savo atvykimą iš anksto, nes vietų skaičius ribotas! Deimantė suteiks informaciją, kada galite pas mus atvykti, kaip atvažiuoti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: