• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 88 diena, Gipka, 20 stotelė

Vakar vakare pas mus atvykusi  Sandra dalinosi savo įspūdžiais: “Mielas drauge, kuris skaitai, tikriausiai tikiesi, kad rašysiu, kaip čia faina. Manai, kad būti kiaurą parą gamtoje, yra lengva? Lietus, vėjas, uodai, purvas… Tokios mintys knibždėte knibždėjo, kol mus pasitiko Deimantė. Gavus instruktažą ir apėjus stovyklavietę, supratau, kad patekau ne į laukinę gamtą, o į šiltų žmonių būrį. Šiluma, tvarka, maistas, saulėlydis, draugai. Svajonių kelias…tiesiog gera būti :)”

 

Ši diena pas mus buvo gana intensyvi ir darbinga. Andrius nusprendė sutvarkyti sugedusį namuko šaldytuvą ir jam pavyko! Tomas su Andriumi pasirūpino, kad bendro naudojimo autobusiuke atsirastų lentynos, tad dabar galėsime sudėti ir surūšiuoti visus daiktus. Merginos ieškojo naujų, mūsų karavanui tinkamų, apsistojimo vietų. O Viktorija su Karolina jūroje išsiskalbė patalynę ir dalinosi patirtimi, kad tai labai paprasta, o patalai kvepia nuostabiai :)

 

Tuo tarpu mūsų svečiai Jūratė, Erikas, Eglė ir Sandra nuvyko pasivaikščioti po Kolkos ragą ir surinkti savo įspūdžius :) Kiekvienas lankydamas šią unikalią vietą savaip pamato jos grožį.
Vakarienės gaminimas šiandien buvo ypatingas. Jūratė kuravo cukinijų blynų kepimą ir šalia savęs surinko didžiulį būrį pagalbininkų. Nuotaika buvo tokia gera, kad galiausiai  blynų kepimas prie trijų ant ugnies stovinčių keptuvių pavirto vos ne ritualu ir kompanija su muzika, šokiais bei dainom “pakrovė blynus” :)
Jau vėlai vakare pasitikome sugrįžusią Silviją, ta proga vėl pasileidome muziką ir naktį šokome smėlyje, kol išsikrovė garso kolonėlė ir danguje prasisklaidė debesys :) Juokavome, jog tikriausiai Erikas ir Eglė “atvežė” muziką į mūsų stovyklą :)

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Geriausia planuoti savo atvykimą iš anksto, nes vietų skaičius ribotas! Deimantė suteiks informaciją, kada galite pas mus atvykti, kaip atvažiuoti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: