• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 89 diena, Gipka, 20 stotelė

Pusryčių metu Silvija ant bendro stalo atnešė lauktuvių iš Šiaulių, kurias perdavė jos vyras Dangis. Dėkojame už skanias ir sultingas Lietuvoje užaugintas vynuoges! :)

 

Prie pusryčių stalo, jau dienos šviesoje, išvydome vakar naktį iš Izraelio pas mus atvykusį Mokytojo sūnėną Dimą. Na, o pavalgę, atsisveikinome su mus aplankiusiais svečiais iš Vilniaus. Pastebėjome, kad atvykęs kūrybingų žmonių būrys įnešė savo energijos ir idėjų į mūsų bendruomenę, ko pasekoje patys pradėjome daugiau kurti ir improvizuoti. Ačiū! :)

 

Bene didžiausias dienos įvykis – tai palankus ir pakankamai stiprus vėjas. Pagaudyti vėją spėjo ir ilgamečiai kaituotojai, ir naujokai. Po kelių valandų sporto visi jautėmės kupini džiaugsmo, teigiamų emocijų ir pozityvo :)

 

Daugiau šiandienos akimirkų:

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Geriausia planuoti savo atvykimą iš anksto, nes vietų skaičius ribotas! Deimantė suteiks informaciją, kada galite pas mus atvykti, kaip atvažiuoti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: