• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.07.20
Seminaras
Apie proto higieną
2022.07.20
Seminaras
Sėkmė ir planavimas
2022.07.20
Seminaras
Ką žaidime reiškia švęsti sėkmę

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 89 diena, Gipka, 20 stotelė

Pusryčių metu Silvija ant bendro stalo atnešė lauktuvių iš Šiaulių, kurias perdavė jos vyras Dangis. Dėkojame už skanias ir sultingas Lietuvoje užaugintas vynuoges! :)

 

Prie pusryčių stalo, jau dienos šviesoje, išvydome vakar naktį iš Izraelio pas mus atvykusį Mokytojo sūnėną Dimą. Na, o pavalgę, atsisveikinome su mus aplankiusiais svečiais iš Vilniaus. Pastebėjome, kad atvykęs kūrybingų žmonių būrys įnešė savo energijos ir idėjų į mūsų bendruomenę, ko pasekoje patys pradėjome daugiau kurti ir improvizuoti. Ačiū! :)

 

Bene didžiausias dienos įvykis – tai palankus ir pakankamai stiprus vėjas. Pagaudyti vėją spėjo ir ilgamečiai kaituotojai, ir naujokai. Po kelių valandų sporto visi jautėmės kupini džiaugsmo, teigiamų emocijų ir pozityvo :)

 

Daugiau šiandienos akimirkų:

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Geriausia planuoti savo atvykimą iš anksto, nes vietų skaičius ribotas! Deimantė suteiks informaciją, kada galite pas mus atvykti, kaip atvažiuoti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: