• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 90 diena, Gipka, 20 stotelė

Šį rytą pradėjome gana anksti, jau 7val. kėlėmės ir ruošėmės į saulės mums nutiestą kelią. Prie pusryčių stalo aptarinėdami šios dienos planus, dar kartą pasitikrinom orų prognozes ir nusprendėm pasilikti keletui dienų dėl prognozuojamo gero vėjo. Grybautojų ir uogautojų grupelė išvyko miškan, kiekvienas slapta tikėdamasis surasti tą vienintelį ir nepakartojamą “grybų pulkaunyką”. Apie pietus iš miško sugrįžo mūsiškiai, nešini pilnomis pintinėmis grybų ir uogų :)

 

Na, o kai kam pasisekė surasti šio sezono rekordininką! :) Vėliau stovyklavietėje apsilankė pakrantėje patruliuojantis policininkas, kuris su šypsena nužvelgęs mūsų laimikį, broliams lietuviams išdavė netoliese esančias grybingas vietas, pilnas baravykų. Jaučiu, kad ryt nuo ankstaus ryto leisimės jų ieškoti :)

 

Merginos su Tomo priežiūra iškeliavo aplankyti Rygos senamiesčio ir išlydėti Agnijos namo. Pargrįžusios dalinosi mieste patirtais įspūdžiais ir džiaugėsi, kad grįžo atgal į ramybę ir tylą. Akvilė pasakoja: “Rygoje paliko įspūdį mažas ir jaukus senamiestis, kurio vietą mieste iš karto pastebėsi iš didingai kyšančių bažnyčių bokštų. Stipru buvo apsilankyti sobore, nes nedažnai būnu cerkvėse. Čia mane užbūrė kvapas ir puošyba, kuri sukuria didingumo jausmą. Senamiestis labai koncentruotas, o nuo jo viskas driekiasi į plotį: didžiuliai tiltai, pastatai, plačios gatvės, jų chaotiškas išdėstymas. Vairuojant automobilį, net kaito žandai nuo įtampos :)”

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Geriausia planuoti savo atvykimą iš anksto, nes vietų skaičius ribotas! Deimantė suteiks informaciją, kada galite pas mus atvykti, kaip atvažiuoti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: