• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS: 90 diena, Sikrags, 10 stotelė

Ilga diena, bet tokia intensyvi, jog atrodo, kad prabėgo  kaip pagreitinta kino juosta. Rytas prasidėjo nuo detalaus planavimo – kas, su kuo ir kada važiuoja sutikti sugrįžtančio iš Izraelio Mokytojo ir komandos, kokie darbai laukia pasiliekančių stovykloje.

Edvinas su Deimante išskubėjo į Rygą, o Lada su Silvija pasiliko su sąrašu dienos užduočių – parduotuvės, produktai, vanduo ir žinoma ypatinga vakarienė sugrįžtantiems. Rygos aprašymu vargu ar pavyks ką nors nustebinti, tai belieka pasidalinti keletu šios dienos akimirkų  iš Dundagos, kurios gal bus įdomesnės, nei didmiesčio vaizdai.

Ūkinių prekių parduotuvė, kokią vargu ar galima pamatyti Lietuvoje – tikra “universalinė” krautuvė kur palyginus mažoj erdvėj “prikrauta” visko ko reikia namams – nuo adatos iki dviračio.

 

Dėmesį patraukė nuoroda į zoologijos sodą. Už tvoros bėgiojantys gyvūnai nelabai buvo  panašūs į tuos, kurie parodyti stende, bet pasirodė ne mažiau  egzotiški :)

 

Grįžtant, žinoma, obuoliai prie vakarienei numatyto vištienos patiekalo. Dar turėjo būti ir bruknės, bet laikas spaudžia, tad lekiame namo, prasilenkdamos su prabėgančiais pakelės vaizdais…

 

Skubam ruošti vakarienę, laukiam žinių iš Rygos… ir ne tik žinių – du ekipažai jau rieda link mūsų, kaip įprasta vėluoja…  temsta… ir pagaliau sužiba šviesos visiškoje tamsoje … keistas jausmas…  panašu, kad tikrai vieni kitų pasiilgome :) Nuotraukų deja iš šio vėlaus vakaro nėra, tad seniai matytus  veidus išvysime rytoj, jau dienos šviesoje.

 

Straipsnį parengė Silvija