• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 91 diena, Gipka, 20 stotelė

Rytą pradėjome ne baravykų medžiokle, o pusryčiais ant jūros kranto, kurių metu kylanti iš jūros saulė mus džiugino savo spinduliais :)

 

Dar  visiems pučiant į akį, Edvinas ir Lada jau žvejojo ant Rojos molo. Mūsų žvejai prigaudė daugiau romantiškų rytmečio akimirkų negu žuvies, tad vakarienės metu valgėm ne jų sužvejotas, o kaimynystėje gyvenančių latvių žvejų pagautas ir mums padovanotas šviežias žuvytes.

Tuo tarpu grybų medžioklė šiandien pavyko! Radome ir baravykų, ir lepšių, ir voveraičių, bet kitoje vietoje, nei vakar nurodė patruliuojantis geranoriškai nusiteikęs policininkas.

 

Dienos metu merginų grupelė išvyko pasižvalgyti po netoliese esantį Dundagos miestelį bei aplankyti legendomis apipintos pilies ir šalimais esančių smėlio urvų. Kelionės įspūdžiais dalinasi Deimantė: “Dundaga – tai nedidelis, jaukus, gražiai sutvarkytas miestelis. Vaikščiojant gatvelėmis pradžiugino sutikti šilti žmonės, jų šypsenos ir begalinis noras pasakoti bei dalintis. Mane labiausiai nustebino ir suintrigavo šalia seno ir drėgno miško esantys smėlio urvai. Jų sienos atrodė, kaip gražiausias tapetas ištapytas horizontaliomis skirtingų spalvų smėlio juostomis. Buvo gera liesti urvų sienas ir matyti, kaip pamažu byra smėlis, tai privertė susimąstyti, kad net ir stabilūs dalykai pasaulyje yra labai trapūs”.

 

Tuo tarpu stovyklavietėje likę vyrai tvarkė įvairius namelių gedimus, moterys buvo užsiėmusios buities darbais, grybų virimu bei darbu prie kompiuterių. Pavakarieniavę ir palydėję saulę, šiandien anksčiau išsiskirstėme miegoti, mat ryt laukia pilna palankaus vėjo diena.

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Geriausia planuoti savo atvykimą iš anksto, nes vietų skaičius ribotas! Deimantė suteiks informaciją, kada galite pas mus atvykti, kaip atvažiuoti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: