• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS: 91 diena, Sikrags, 10 stotelė

Sunku apibūdinti šią keistą dieną – gal tiktų pavadinimas “ožiaragio” atostogos, tai kada niekas nevyksta pagal planą (ožiaragis – ta mūsų dalis kuri atsako už planavimą).

Pirmiausia sugriuvo mano planas padaryti gražią bendrą nuotrauką, kai prie pusryčių stalo susėda visi Svajonių Kelio gyventojai, šypsosi, džiaugiasi pagaliau sulaukę sugrįžusio Mokytojo ir komandos, nes vakar vakare nepavyko užfiksuoti šio ypatingo susitikimo momento. Bet prie pusryčių stalo pasitiko tik vakar dienos budintysis, kuris, taip pat ne pagal įprastą tvarką, vykdė savo funkciją, nes nesurado kam perduoti budėjimo. Pasirodo, dalis stovyklos nuo ankstaus ryto išvyko žvejoti, kiti dar liko miegoti. Žvejams nepavyko sugrįžti kaip planavo iki pusryčių, tame tarpe ir tam kas pagal planą turėjo ruošti pusryčius…  žodžiu, visiškas sistemos “apsinulinimas”.

O jei rimtai, tai diena tikrai buvo smagi, tiesiog poilsis po kelionės. Vakare gyvenimas grįžo į savo vėžes, kartu susirinkom prie stalo, suplanavom  kas rytoj budės, o man pavyko padaryti bendrą nuotrauką kur visi šypsosi ir siunčia linkėjimus iš Svajonių Kelio Kiemo!!!

 

Straipsnį parengė Silvija

Daugiau keliautojų pasakojimų skaitykite SVAJONIŲ KELIAIS 2019 metų archyve.