• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 92 diena, Gipka, 20 stotelė

Įspūdžiai iš šiandieninio Silvijos dienoraščio: “Vėlyvas penktadienio rytas, sėdžiu mažame Latvijos miestukyje, pačioje keisčiausioje kavinėje. Kavine vadinasi pertvara atskirta erdvė, sovietmečiu dvelkiančioje parduotuvėlėje. Čia dedant maistą, vis pasveriamas kiekvienas įdėtas produktas – bulvytės, kotletukas, salotos… ir kiekvienam produktui mušamas atskiras čekiukas, o paskui visi čekiukai mušami į kitą kasą ir sumuojami – labai linksma stebėti, įsivaizduojant kaip tokia sistema veiktų didmiestyje :) Mano namukui prireikė remonto, tad vakar išsiaiškinau, kad Rojos miestelyje yra keturi autoservisai iš kurių šiomis dienomis tik dviejuose galima rasti meistrus, iš šitų dviejų meistrų tik vienas ryžosi remontuoti mano kemperiuko stabdžių gedimą. Sakyčiau drąsus ir žingeidus žmogus, nes ėmėsi daryti tai ko nedaręs ir sakė “ja tut nocju podumal, poprobuju sdelat tak … ” :)  Belaukiant kol suremontuos namuką leidžiu laiką toje keistoje kavinukėje ir rašau laiškus, o jausmas toks  lyg keliaučiau laiko mašina ar stebėčiau save linksmame nuotykių filme :)  Tuo tikriausiai ir žavi mane keliautojo gyvenimas, kad jame randu gerokai daugiau paties gyvenimo…”

 

Visų kitų rytas prasidėjo daug žadančia vėjo prognoze, tad sočiai papusryčiavę, visi mokantys, besimokantys ir jiems prijaučiantys nuskubėjo į paplūdimį. Pirmieji ant lentų stojosi labiau patyrę :)

 

Tuo tarpu besimokantys kantriai laukė savo eilės.

 

Bet Šiaurys nebuvo pastovus ir gana greitai nusilpo. Keli azartiškesni gaudytojai išvyko stipresnio vėjo ieškoti į Kolkos ragą, bet neužilgo grįžo parginti lietaus.

 

Dienos metu stovykla sulaukė naujų svečių – Orintos ir Astos su vaikučiais. Pliaže vyresnis liūtas mokė mūsų Rojuką traukinuko pagrindų. Juokavome, kad su tokiu vedliu tikrai ilgai netruksim ir nukeliausim į rojų :)

 

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Geriausia planuoti savo atvykimą iš anksto, nes vietų skaičius ribotas! Deimantė suteiks informaciją, kada galite pas mus atvykti, kaip atvažiuoti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: