• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Tvarkaraštis

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS: 92 diena, Sikrags, 10 stotelė

Šio rytmečio pokalbis, prasidėjęs nuo paprastų kasdieninių temų, peraugo į bendrų dalykų aptarimą. Beveik dviejų sezonų keliavimo patirtis jau leidžia matyti ir įvertinti įvairius klajokliško gyvenimo  ypatumus. Daug kalbėjome apie svečių priėmimą, galvojome įvairius  būdus kaip, patiems nuolat keliaujant, sudaryti patogias  sąlygas  norintiems  atvažiuoti ir pabūti Svajonių Keliais bendruomenėje. Kaip rodo patirtis, tai nėra tokia paprasta užduotis, kai patys gyvename be “viršpločio”.  Na, bet užduotys ir iššūkiai natūralus dalykas statant kažką naujo, minčių jau yra, greitai bus ir sprendimų.

Kita, nemažiau svarbi problema, tai vieta kur sutilptų visas karavanas, 4 – 5 nameliams gana lengva surasti kur apsistoti, bet su daugiau ekipažų darosi pakankamai sudėtinga. Jau praėjusio sezono pabaigoje svarstėme variantą fiksuoti taip vadinamą “bazę”, o nameliai galėtų laisvai keliauti aplinkui, apsistodami skirtingose vietose, ir sugrįžti į bazę. Šiandien bandome tai padaryti – Sikragas laikinai tapo bazine stovykla, čia liko trys nameliai ir autobusiukas su bendra virtuve, o kiti išdūmė ieškoti nakvynės kitur. Kaip seksis adaptuotis gyventi naujose sąlygose, greitu laiku paaiškės, ypač įdomu, kaip bus su tais kurie liko be virtuvės :)

Taigi, Sikrags aikštelėje pasidarė gerokai erdviau, o keliautojai rado naują “kiemą”, Upesgriva.

 

Sikrags vieta tikrai gali pretenduoti į “bazės” statusą, be visų jos  privalumų čia labai gražus ir vaizdingas paplūdimys. Visai netoli įteka nedidelis upelis, kuris, prieš susiliedamas su jūra, suformuoja įvairiausių faktūrų smėlio piešinius ir  reljefiškas saleles. Einant toliau, pakrantėje gamtos natūraliai sustatytos medžių skulptūros, o einant dar toliau galima pasiekti ir didesnės upės Irbe intaką. Keletas nuotraukų iš pasivaikščiojimų pakrante.

 

Straipsnį parengė Silvija
Nuotraukos / Dangis, Silvija

Daugiau keliautojų pasakojimų skaitykite SVAJONIŲ KELIAIS 2019 metų archyve.