• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.07.20
Seminaras
Apie proto higieną
2022.07.20
Seminaras
Sėkmė ir planavimas
2022.07.20
Seminaras
Ką žaidime reiškia švęsti sėkmę

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 93 diena, Gipka, 20 stotelė

Pirmosios rudens dienos rytas buvo saulėtas ir šiltas. Pusryčiaujant buvo nuspręsta, kad Rugsėjo 1-ąją, mokslo ir žinių dieną, reikia pasitikti besimokant. Tad ilgai nelaukiant, Mokytojo ir keleto mokinių ekipažai pajudėjo į Ventspilį gaudyti vėjo. Kas gilino  jėgos aitvaro valdymo žinias, o kas ir naujai pradėjo mokintis jį suvaldyti. Žodžiu diena buvo sėkminga visapusiškai, tiek patyrę, tiek besimokantys – visi gavo savo laimingų akimirkų dozę. Karolina dalinasi: “Šiandieną įrašau į geriausių dienų sąrašą. Pirmą kartą rankose laikiau jėgos aitvarą. Didžiulė jėga, valdoma vos keliais pirštais ir protu. Esu pakylėta tokios nuostabios patirties.”

 

Na, o stovyklavietę aplankė naujų svečių ekipažai iš Šiaulių ir Panevėžio. Vida, išėjusi pasivaikščioti, sumušė baravykų rinkimo rekordą, o Šarūnas su kompanija prigaudė pilną kibirą žuvies. Grybavimo ir žvejybos entuziastai, žvilgčiodami į jų laimikį, pradėjo kurti rimtus planus rytojaus dienai :)

 

Pavakary svečiai, lydimi Deimantės, aplankė Kolkos ragą bei jo apylinkes, mėgavosi gamtos skleidžiama tyla, geru oru bei unikaliais Latvijos peizažais.

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Geriausia planuoti savo atvykimą iš anksto, nes vietų skaičius ribotas! Deimantė suteiks informaciją, kada galite pas mus atvykti, kaip atvažiuoti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: