• Guru

    Ar nori gauti Mokytojo dienos užduotį ?

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kur Mokytojas Dabar?

Planetos šiandien

Audio įrašai

2022.10.10
Ришон-ле-Цион
Обсуждение практик. Обмен качествами. Распределение плазмы
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Плазменные практики. Экспертная чувствительность. Творческая деятельность
2022.10.09
Ришон-ле-Цион
Поэтапные действия на площадке

Projektas GYVENTI GERA

Respublikinė Jogos Mokykla   
Facebook/RJM    Youtube/RJM   Instagram/RJM

SVAJONIŲ KELIAS – 93 diena, Gipka, 20 stotelė

Pirmosios rudens dienos rytas buvo saulėtas ir šiltas. Pusryčiaujant buvo nuspręsta, kad Rugsėjo 1-ąją, mokslo ir žinių dieną, reikia pasitikti besimokant. Tad ilgai nelaukiant, Mokytojo ir keleto mokinių ekipažai pajudėjo į Ventspilį gaudyti vėjo. Kas gilino  jėgos aitvaro valdymo žinias, o kas ir naujai pradėjo mokintis jį suvaldyti. Žodžiu diena buvo sėkminga visapusiškai, tiek patyrę, tiek besimokantys – visi gavo savo laimingų akimirkų dozę. Karolina dalinasi: “Šiandieną įrašau į geriausių dienų sąrašą. Pirmą kartą rankose laikiau jėgos aitvarą. Didžiulė jėga, valdoma vos keliais pirštais ir protu. Esu pakylėta tokios nuostabios patirties.”

 

Na, o stovyklavietę aplankė naujų svečių ekipažai iš Šiaulių ir Panevėžio. Vida, išėjusi pasivaikščioti, sumušė baravykų rinkimo rekordą, o Šarūnas su kompanija prigaudė pilną kibirą žuvies. Grybavimo ir žvejybos entuziastai, žvilgčiodami į jų laimikį, pradėjo kurti rimtus planus rytojaus dienai :)

 

Pavakary svečiai, lydimi Deimantės, aplankė Kolkos ragą bei jo apylinkes, mėgavosi gamtos skleidžiama tyla, geru oru bei unikaliais Latvijos peizažais.

Mes esame čia:

Visus norinčius atvykti prašome kreiptis į Deimantę. Geriausia planuoti savo atvykimą iš anksto, nes vietų skaičius ribotas! Deimantė suteiks informaciją, kada galite pas mus atvykti, kaip atvažiuoti, ką su savimi pasiimti, supažindins su stovyklavietės taisyklėmis. Jos telefonas +37060923927, el. paštas – deimuta@gmail.com. Kreipkitės visais įmanomais būdais: telefonu, viber’iu, messenger’iu, el. paštu, siųskite pašto karvelius ir bandykite perduoti mintis telepatiškai, nes pas mus striginėja ryšys ir internetas :)

Norintys matyti mūsų gyvenimą budinčiojo akimis skaitykite čia – SVAJONIŲ KELIO DIENORAŠTIS.

Ankstesnių dienų įspūdžiai: